• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۲۰:۲۹:۳۸ | چهارشنبه, ۱۹ / تیر / ۱۳۹۲
 • در ویژه ها
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 579
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

حبس رییس جمهور عین دموکراسی و حصر کاندیدای شورشی نقض حقوق بشر!


رادیو دیروز: نرخ تغییرات جوامع در حوزه سیاسی آنقدر بالاست که دیگر نمی توان بدون داشتن صداقت، امیدوار به تداوم حضور در حوزه رسانه ای بود.


رادیو دیروز: نرخ تغییرات جوامع در حوزه سیاسی آنقدر بالاست که دیگر نمی توان بدون داشتن صداقت، امیدوار به تداوم حضور در حوزه رسانه ای بود.
عصر بهبهان جریانهای مبتنی بر فریب، به سرعت ماهیت خود را افشا می کنند، خصوصاً در جریان تحولات اخیر جهان و به طور ویژه تر، در مورد بیداری اسلامی! مسأله ای که "امروز" ضد انسانی معرفی می شود، "فردا" طبق منافع دول غربی به یک امر انسان دوستانه مبدل می گردد و این تغییرات بی مبنا، نقش محک را دارند برای صاحبان خرد، و راهی سهل و آسان اند تا رسانه را از رسانه نما تشخیص دهند. 
فتنه ۸۸ جولانگاهی شد برای تاخت و تاز یاغیان و نامحرمان بر جمهوریت نظام اسلامی. رسانه ها نیز در این میان کم نگذاشتند و هریک به هر وسیله ای که در اختیار داشتند ضربه ای بر پیکره نظام وارد آوردند. رادیو فردا قطره ایست از دریای خباثت ها و جنایت های جریان رسانه ای وابسته به صهیونیست. این رادیو بسیار می کوشد تا ژست روشنفکری به خود بگیرد و از اینکه آن را رسانه ای پیشرو بنامند، ذوق زده می شود. رادیو فردا به اقتضاء اتفاقاتی که رخ می داد، با نادیده گرفتن برخی تحلیل ها که هیچ سنخیتی با رویکرد خود نداشت، به تحلیل وقایع فتنه می پرداخت. 
اتفاق عجیبی در تاریخ جمهوری اسلامی رخ داد و آن اینکه فردی چند ساعت قبل از پایان رأی گیری اعلام پیروزی در انتخابات کرد! ارتباط برخی اطرافیان احمدی نژاد با رمال ها فقط برای او "نقطه ضعف" به حساب می آمد اما برای موسوی ظاهراً این غیبگویی ها یعنی "مردِ سیاست" بودن! حتی مدعیان تقلب موفق نشدند یک برگِ سندِ یک خطی، مبنی بر انجام تقلب، ارائه نمایند و باعث شدند عده ای افراد احساساتی جان خود را کف دست گرفته به خیابان ها بریزند، به جان و مال و ناموس مردم تعرض نموده، و موجبات هدر رفتن خون خود و شهادت رهگذران بی گناه نیز بشوند. 
نظام اسلامی حدود یک سال و نیم، با صدور فرمان این قتل و غارتهای مغول گونه مدارا نمود. ضربات فتنه گران بر آبروی نظام را با شکیبایی هرچه تمام تر تحمل کرد و وقتی وقاحت از حد گذشت فقط ارتباط آنان را با دنیای خارج قطع نمود. قضاوت در مورد اینکه مبنای این تصمیم گیری چه بوده هنوز بر همگان مشخص نیست، شاید نظام کوشیده تا جلوگیری کند از قتل موسوی توسط همان افرادی که خواهر زاده وی را در جریان ناامنی ها کشتند تا تقصیر را بر گردن نظام افکنده بر آتش شرارتها بیافزایند. شاید هیچکس آن روزها به این نمی اندیشید که یکی از ثمرات به خطر انداختن امنیت جامعه، خروج سرمایه ی سرمایه داران خارجی و حتی داخلی از کشور است و این یکی از عوامل فشارهای اقتصادیِ امروز به شمار می رود. حصر خانگی این چند سالخورده فتنه گر مورد اعتراض چند هزارباره رادیو فردا واقع شد که چه نشسته اید، حقوق بشر در ایران نقض شد(!) در حالیکه این شورشیان خطری جدی برای نظام بودند. رادیو فردا معتقد است یک کاندیدای شورشی ریاست جمهوری نباید در منزل خویش مورد حصر خانگی واقع شود اما همین رادیو، امروز می گوید مرسی که رییس جمهور رسمی مصر با کسب بیش از ۶۱ درصد آراء مردم است، باید زندانی شود! به راستی با عقل کدام انسان عاقل این استدلالات نه تنها غیر منطقی، بلکه احمقانه ، جور در می آید؟ بعد در توهینی آشکار به مخاطب و شعورش می افزاید: این یک کودتا توسط ارتش نیست! هزاران نفر در خیابانها جمع شده اند و از ارتش می خواهند او را زندانی کند! ظاهراً دموکراسی با تعریف ابتدایی و صد سال قبل خود، هم معنی شده : حکومت اوباش! 
رادیو دیروز قبلاً مطلبی منتشر کرده که در آن عنوان شده بود اگر آمریکا با انتخابات به نتایج مطلوبش رسید، که بدون هزینه حکومت ها را با خود به شکل قانونی همسو کرده و در غیر اینصورت همیشه تقلب شده! کشورهای دنیا محکومند به اینکه با آمریکا همسو شوند یا طعم شورش، تحریم، کودتا، عملیاتهای تروریستی و زندانی کردن رییس جمهور را بپذیرند. 
باید از رادیو فردا پرسید چرا روزی که جنبش ۹۹ درصدی در آمریکا مورد حمله وحشیانه یانکی ها قرار می گرفت این رسانه همراه مردم معترض نبود و هیچگاه هم چنین نخواهد کرد؟ کشتارهای بیرحمانه بحرین را چگونه بر می تابد؟ آیا مردمی که روز ۲۲ بهمن و ۹ دی هم به کف خیابانهای ایران می آیند از دیدگاه رادیو فردا انسان نیستند؟ چرا هیچگاه رادیو فردا به خود اجازه نمی دهد از آنها دفاع کند؟ چرا آماری از حضور آنها در خیابان ها و اهدافشان ارائه نمی کند؟ آیا سرکارگران آمریکایی اش به آن اجازه چنین عملی را می دهند؟ چرا هرگاه سه چهار زندانی، دزد، یاغی، قاچاقچی و متجاوز به عنف با هم در خیابان راه می روند، رادیو فردا به پوشش گسترده آن می پردازد گویی به راستی چند هزار فعال حقوق بشر، به اجرای امری غیر انسانی معترضند؟ 
اصلاً رادیو فردا و آمریکا که هرگاه یاغی ها در خیابان جمع می شوند ( بخوانید جمع آوری می شوند) اعلام حمایت همه جانبه خود را از آنها، در روی میز کار خود به عنوان اولویت اول قرار می دهد، چرا اینقدر دم از انتخابات و دموکراسی می زند؟ بهتر نیست در موعد انتخابات، فراخوان تجمع اوباش بدهد و هر گروهی که بیشتر موفق شود سطل آشغال اتش بزند، همان گروه رییس جمهور را نیز انتخاب کند! آیا صندوق های رأی، منعکس کننده نظر مردم هر کشوریست یا تحریریه رادیو فردا و وزارت امور خارجه آمریکا؟ چرا همیشه آنها خود را عالم به حقیقت هایی می دانند که در هیچ دادگاهی اثبات نشده و حتی معتقدند تغییر لحظه ایِ نظرات یک جامعه را هم بدون هیچ عمل قابل استنادی می توانند تشخیص دهند؟ آیا صحیح است که دموکراسی با تعریف جعلی حکومت مردم بر مردم به حکومت برخی از مردم آمریکا بر مردم جهان تبدیل شود؟

صراط

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon