Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • طرح وِیژه رمضانه پلیس/جریمه 100 هزاتومانی در انتظار کاروانهای عروسی در خوزستان

  عصر بهبهان : عصر بهبهان :خودروهای دارای رفتار پر خطر و عاملین راه بندان و ترافیک و کاروانهای عروسی مبلغ 100 هزارتومان جریمه نقدی و از طریق راهنمایی و رانندگی اعمال قانون خواهند شد


  طرح وِیژه رمضانه پلیس/جریمه 100 هزاتومانی در انتظار کاروانهای عروسی در خوزستان

      

  عصر بهبهان :خودروهای دارای رفتار پر خطر و عاملین راه بندان و ترافیک و کاروانهای عروسی مبلغ 100 هزارتومان جریمه نقدی و از طریق راهنمایی و رانندگی اعمال قانون خواهند شد

   

   

  به گزارش عصر بهبهان به نقل ازرهیاب،سرهنگ نظر پور در خصوص برنامه ها و طرحهای این نهاد در تابستان ، اجرا و تشدید طرح مبارزه با سرقت و قاچاق مواد مخدر و برخورد با اراذل و اوباش و ایجاد کنندگان مزاحمت در پارکها و میادین را جزء برنامه های تابستانه امسال دانست و از طرح ویژه نیروی انتظامی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

   

  جانشین فرمانده نیروی انتظامی در مورد این طرح گفت : اغذیه فروشی ها ضوابط لازم را رعایت کنند و حرمت این ماه عزیز را مورد توجه قرار دهند. وی همچنین از سایر شهروندن که به هر دلیل شعری که نتوانند روزه بگیرند خواست که از تظاهر به روزه خواری در سطح معابر پرهیز نمایند.

   

  وی افزود در ساعات منتهی به لحظات افطار و همینطور در سحر گاهان اقدامات انتظامی را تشدید میکنیم.همینطور تمهیدات ترافیکی لازمه پیش بینی شده اجرا خواهد شد. سپس افزود: به تبع این  طرح در ایام لیالی قدر با افزایش تدابیر انتظامی اقدامات خاصی را نیز  اتخاذ خواهیم کرد.

   

  وی همچنین به خودروهای دارای رفتار پر خطر و عاملین راه بندان و ترافیک و کاروانهای عروسی در سطح شهر هشدار داد و گفت : این خودروها بعد از شناسایی و اخذ شماره ، مبلغ 100 هزارتومان جریمه نقدی از طریق راهنمایی و رانندگی اعمال قانون خواهند شد و سپس بعد از تشکیل پرونده به اتهام اخلال در نظم عمومی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

   

  تاریخ انتشار: ۰۸:۴۹:۵۰ | سه شنبه, ۱۱ / تیر / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.