Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 2
 • (رتبه فعلی 4.8/5 ستار ها) تمامی آرا: 16
 • امام جمعه بهبهان :

  برخی روشنفکران داخلی گمان میکنند مدینه فاضله فقط در غرب محقق میشود / برجام پر از امتیازاتی است که ایران به غرب داده است

  عصر بهبهان : حجت الاسلام ابوعلی تاکید کرد : برخی ها در داخل به خیال خام خودشان فکر میکنند آزادی وجود ندارد ، این آقایان که خودشان را تجدید نظر طلب میگویند و روشنفکرانی که هر چه در غرب باشد مدینه فاضله آنهاست اعتقاد دارند آرمان هایشان فقط در غرب تحقق پیدا میکند غافل از اینکه امروز در غرب آزادی به اسارت رفته است.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین ابوعلی امام جمعه بهبهان در خطبه های امروز نمازجمعه با اشاره به سالروز ولادت یگانه دختر نبی مکرم اسلام ، امسال را سال فاطمی خواند و در وصف برکات و اهمیت آن سخنانی را بیان کرد .


  امام جمعه بهبهان اظهار کرد : روز جمهوری اسلامی روزی است که 98/2 درصد مردم به جمهوری اسلامی آری گفتند و آن را برای نظام حاکمیت خود پذیرفتند ، این مسئله شاید در هیچ جای دنیا مانندی نداشته باشد علیرغم اینکه در غرب زیاد از دموکراسی حرف میزنند اما جمهوری اسلامی به معنای واقعی دموکراسی است که مردم با آگاهی آن را پذیرفتند.


  وی با تاکید بر نقش تعیین کننده حضرت امام (ره) در ظهور انقلاب اسلامی اذعان کرد : شاید به جرات میتوان گفت که اگر امام جریانات و خیزش های مردمی را مدیریت نمیکرد این انقلاب شکل نمیگرفت . البته قیام های مردمی و اقدامات برخی گروههای سازماندهی شده بی تاثیر نبوده است اما اگر این شخصیت بی مانند نبود امروز شاهد شکل گیری این انقلاب نبودیم .


  خطیب جمعه بهبهان ادامه داد : نظام حکومتی اسلام نظام امامت و ولایت است ، ممکن است چندین سال دیگر به اقتضای شرایط مدل دیگری از نظام با حاکمیت اسلام توسط مردم پیاده شود و این همان مسئله ای است که دشمن با نظام و انقلاب دشمنی میکند.  حجت الاسلام ابوعلی در پاسخ به چرایی دشمنی غرب با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ابراز کرد : اگر غرب مدعی است که دموکراسی در ایران رعایت نمیشود و مشکلش با مردم سالاری است ، پس این نوع دموکراسی که حاصل رای مردم و مشارکت مردمی است چه تفاوتی با سایر دموکراسی های دنیا دارد ، اینجا معلوم میشود که دشمنی آنها با اسلام است چرا که در عربستان که هیچ انتخاباتی برگزار نمیشود خبری از ادعاهای آنها نیست و اتفاقا با هم رابطه خوبی دارند.  وی خطاب به برخی روشنفکران غرب زده داخلی گفت : برخی ها در داخل به خیال خام خودشان فکر میکنند آزادی وجود ندارد  ، این آقایان که خودشان را تجدید نظر طلب میگویند و روشنفکرانی که هر چه در غرب باشد مدینه فاضله آنهاست اعتقاد دارند آرمان هایشان فقط در غرب تحقق پیدا میکند غافل از اینکه امروز در غرب آزادی به اسارت رفته است.  حجت الاسلام ابوعلی در پایان با تاکید بر اهمیت پرداختن به اقتصاد مقاومتی توسط دولتمردان خاطر نشان کرد : همه مسئولان باید تلاش کنند استقلال اقتصادی را تشکیل دهند ، اقتصاد امروز ابزاری در دست دشمن است و با این حربه در صدد کسب امتیاز بر آمد ، امروز برجام پر از امتیازاتی است که ما به غربی ها دادیم ، آنچه هم گرفتیم چیزی فراتر از حقمان نبود ، اینکه امروز با کشورهای غربی ارتباط داریم حق مسلم هر کشوری برای توسعه تجارت است اما در حقیقت امتیازی از غربی ها نصیب ایران نشده است.

       

  تاریخ انتشار: ۱۸:۰۵:۲۳ | جمعه, ۶ / فروردین / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.