Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • جشن اجاره‌اي با بوي خون و ترور/ هزينه‌هاي هنگفت گروهک تروريستي منافقين چگونه تامين مي‌شود؟

  عصر بهبهان : بیش از 98% از دعوت شدگان، غیر ایرانی بوده و شناختی از منافقین نداشته و بعضاً با هزینه پول‌هاي سياه منافقين و از اقصی نقاط جهان به پاریس فراخوانده شده و آشنایی به زبان فارسی نداشته و سخنرانی تکراری و کلیشه‌ای مریم عضدانلو در آنان تاثیری نداشته است.


  بیش از 98% از دعوت شدگان، غیر ایرانی بوده و شناختی از منافقین نداشته و بعضاً با هزینه پول‌هاي سياه منافقين و از اقصی نقاط جهان به پاریس فراخوانده شده و آشنایی به زبان فارسی نداشته و سخنرانی تکراری و کلیشه‌ای مریم عضدانلو در آنان تاثیری نداشته است.

  به گزارش عصر بهبهان به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ سي‌ام خرداد ماه، روزی است که "گروهک تروريستي منافقين" با دستور "مسعور رجوی"، سرکرده اين "گروهک تروريستي"، طی بیانیه‌ای رسمی وارد فاز حملات تروریستی و مسلحانه علیه "جمهوری اسلامی ایران" شد.

  به همين دليل، هر ساله در سي‌ام خرداد ماه اعضا و عناصر گروهک تروريستي منافقين جشن‌هايي را به مناسبت کشتار هزاران ايراني بي‌گناه در "ويلپنت پاريس" برگزار مي‌کنند. 

  پايکوبي فرقه رجوي در حالی صورت مي‌گيرد که در نتیجه اقدامات تروریستی اين گروهک پس از سي‌ام خرداد سال 1360، تا کنون بیش از 17 هزار نفر از شهروندان ایرانی جان خود را از دست داده‌اند.

  اکثر قربانيان شهروندان عادي بودند که به خاطر طرفداری از انقلاب اسلامی ترور شدند. بخشی نیز به صورت تصادفی در بمب گذاری‌ها و درگیری‌های خیابانی شهید شدند.

  امسال نيز، همانند سال‌هاي گذشته، گروهک تروريستي منافقين در سالگرد آغاز اقدامات تروريستي خود عليه مردم ايران، جشني را در ويلپنت پاريس برگزار کردند؛ جشني که به زعم روزنامه لوموند فرانسه افرادي با تابعيت سوئيس، روماني، آلمان در آن شرکت کرده بودند. اين افراد که با وعده اقامت در هتل‌هاي 4 ستاره و 5 ستاره به فرانسه سفر مي‌کنند، در قالب يک سفر توريستي به حومه پاريس مي‌آيند تا در کنار گشت و گذار در فرانسه در يک تجمع به اصطلاح سياسي نيز شرکت کنند.

  اما گروهک تروريستي منافقين خرج برگزاري چنين گردهمايي‌هايي را از کجا تامين مي‌کند؟ و در اصل اين چه کساني هستند که در تجمع منافقين نه در پاريس و بلکه در ديگر شهرها و کشورهاي اروپايي و آمريکايي شرکت مي‌کنند؟ اينها به همراه چند سوال ديگر، سوالاتي است که در اين گزارش به آن‌ها خواهيم پرداخت.

  حکايت گروهک تروريستي منافقين و پول‌هاي کثيف و سياه ‌

  درآمدهاي کثيف "گروهک تروريستي منافقين" و پولشويي‌هاي هنگفت اين گروهگ به دفعات توسط بسياري از افراد جداشده اين فرقه و سازمان‌هاي امنيتي مانند FBI برملا شده است.

  باند رجوي از منابع تجاري و اقتصادي مستقلي برخوردار نبوده و دائما دست گدايي به سوي نهادهاي غربي وبنيادهاي صهيونيستي مانند آيپک AIPAC دراز کرده و مي‌کند. اين گروهک تروريستي پول‌هاي سياهي را که از راه‌هاي گوناگون به چنگ مي‌آورد، صرف کارهايي مانند خريد سناتورهاي آمريکايي، پرداخت پول تو جيبي بهبرخي از عوامل و عناصر ضد انقلاب و اپوزوسيون خارج‌نشين مانند سلطنت‌طلب‌ها و استخدام سياهي لشکربراي کارناوال‌ و شوهاي تبليغاتي خود مي‌کند.

  فرقه رجوي پول‌هاي کثيف خود را از چه طريقي به چنگ مي‌آورد؟

  گروهک تروريستي منافقين براي جلب حمايت‌هاي غرب و براي هرچه باشکوه‌تر نشان دادن شوهاي تبليغاتي خود دست به اقدامات گوناگوني مانند اجيرکردن افراد معلوم‌الحال، کرايه و استخدام سياهي‌لشکر و پرداخت مبالغ هنگفت به برخي از سناتورهاي آمريکايي مي‌زند. اما هزينه اين ولخرجي‌ها از چه منابعي تامين مي‌شود؟

  بعد از اعلان جنگ علني گروهک تروريستي منافقين عليه مردم ايران، دست‌هاي آغشته به خون مردم خود را در جيب دشمن کرده و مبالغ هنگفتي از خوش‌خدمتي به رژيم بعث دريافت مي‌کردند.

  علی حسین نژاد، مترجم خصوصی رجوی و مترجم اسناد و مدارك و نشریات و نامه‌های سازمان به زبان عربی كه در اواخر ماه آوریل از كمپ ترانزیت موقت (لیبرتی) فرار كرد از دست و دلبازی های صدام حسین در قبال رجوی و سازمانش می گوید منافقين جزیی از ارتش و اطلاعات رژیم صدام محسوب می‌شدند: طبق اسناد و نامه‌هایی كه ترجمه می‌كردم و یا گزارش‌های نزدیك‌ترین افراد كه می‌خواندم؛ به دنبال آخرین دیدار رجوي با صدام در شهریور سال 1379 رجوي درخواست افزایش سهمیه نفت روزی 100 هزار بشكه نفت ( سه میلیون بشكه در ماه ) را که به صورت كوپن از صدام دریافت می‌كرد مطرح کرد. منافقين اين كوپن‌ها را به خارج فرستاده و تبدیل بــه دلار می‌كردند ـ سهمیه رجوی از نفت عراق پیش از این در سال‌های مختلف بین 50 تا 70 هزار بشكه بود و این مستمری ثابت غیر از میلیون‌ها بشكه نفت بود كه هر از چندگاهی از محل اضافه تولید یادداشت تفاهم نفت در برابر غذا توسط صدام به رجوی اهداء می شود.  بعد از سقوط صدام حسين، باند رجوي يکي از بزرگ‌ترين حاميان مالي خود را از دست داد. در همين زمان بود که گروهک تروريستي منافقين براي جذب حمايت‌هاي مالي سازمان‌هاي امنيتي غرب و سرويس‌ جاسوسي رژيم صهيونيستي، به مزدوري براي آن‌ها پرداخت. ترور دانشمندان هسته‌اي ايران به دستور و آموزش مستقيم موساد و ارائه آمارهاي اطلاعاتي از ايران و فعاليت‌هاي صلح آميز هسته‌اي از جمله مزدوري‌هايي است که باند رجوي در سال‌هاي اخير انجام داده و بابت آن‌ها پول‌هاي هنگفتي را از صهيونيست‌ها دريافت کرده است.

  باند رجوي به تازگي، حامي مالي جديدي پيدا کرده است. بنابر گزارش‌هاي بدست آمده از سوريه، بسياري از مزدورهاي رجوي به خدمت ترويست‌هاي ارتش آزاد سوريه درآمده و در اقدامات نظامی علیه حکومت سوریه مشارکت می‌کنند. 

  اخيرا روزنامه فيگاروي فرانسه گزارشي در رابطه حضور اعضاي گروهک تروريستي منافقين در شهرهاي سوريه منتشر کرد. بنا بر اين گزارش، سازمان‌های اطلاعاتی عربی و غربی از مجاهدین خلق (منافقین) علیه منافع ایران و همپیمانانش مانند بشار اسد رئیس جمهور سوریه استفاده می‌کنند. چند عنصر مجاهدین خلق (منافقین) حدود یک ماه گذشته در ادلب در شرق سوریه کشته شده‌ بودند و این عناصر به همراه نیروهای مسلح تروریست در جنگ علیه حکومت سوریه حضور دارند.

  سرکرده‌هاي گروه تروريستي ارتش آزاد سوريه نيز، در ازاي خوش خدمتي منافقين، به علاوه پرداخت مواجب مزدورهاي رجوي، در گردهمايي اين گروهک تروريستي در ويلپنت پاريس شرکت کردند. 

  FBI، "پليس فدرال آمريکا" نيز در سال 2004 گزارش جامعي درباره منابع مالي گروهک تروريستي منافقين منتشر کرد.  بنابراين گزارش، تحقیقات نشان داده که فرقه رجوي در زمینه گردآوری اعانه بسیار فعال است. در گذشته بیشتر پولی که به دست می‌آمد از طریق شبکه‌های منافقين در لس‌آنجلس و واشنگتن جمع‌آوری می‌شد، این پول سپس از طریق پولشویی‌های بین‌المللی و پیچیده و با استفاده از حساب‌هایی در ترکیه، آلمان، فرانسه، بلژیک، نروژ، سوئد، اردن و امارات عربی متحده به چرخه درآمدهاي سياه منافقين وارد مي‌شود تا از اين راه پول‌هاي سياه منافقين با سر و شکلي تازه و موجه براي مصرف و ولخرجي آماده شود.

  این گزارش می‌افزاید، شبکه‌ای حمایتی در آمريکا و دیگر کشورهای خارجی فعال است. این شبکه حمایتی در مجموعه‌های کوچکتری سازمان دهی شده که توسط هسته مرکزی منافقين هدایت می‌شوند و از عراق و فرانسه به آمریکا و دیگر کشورهای خارجیفرستاده می‌شوند. این شبکه حمایتی مسئول تبلیغات، تجمعات، جمع‌آوری اعانه و نظارت و ترساندن حامیان نظام جمهوري اسلامي ایران است.  مقر این شبکه در "اورسورواز" در پاریس فرانسه واقع شده است.

  همچنين، تحقیق مشترک بین لس‌آنجلس و پلیس کلن آلمان افشا کرد که شبکهمنافقین در کلن مقادیر زیادی دوربین‌های دید در شب را از یک فروشگاه لوازم ورزشی در کلن دریافت کرده است. وجوه لازم برای چنین خریدهایی از طریق یک برنامه پیچیده اجتماعی پر سود تامین می‌شد که طی آن برای کودکانی با کارت‌های شناسایی متعدد کمک‌های مالی دریافت می‌شد.

  قاچاق انسان؛ روش جديد فرقه رجوي براي كسب درآمد

  محدويت‌هايي كه در كشورهاي اروپايي در خصوص شيوه‌هاي پولشويي منافقين اعمال شد، گردانندگان اين گروهک را به اين فكر انداخت شيوه‌هاي جديدتري در پيش بگيرند.
  يكي از اين شيوه‌هاي جديد قاچاق انسان است. اخيراً خبرگزاري آلمان شواهد و مداركي فاش كرد كه نشان مي‌دهد، منافقين با تشکيل دادن تيم‌هاي قاچاق انسان، افراد را با وعده گرفتن پناهندگي از کشور انگليس به صورت غير قانوني وارد اين کشور کرده و پس از گرفتن مبالغ هنگفت آن‌ها را به حال خود وامي‌گذارند.  براساس تحقيقات انجام شده، مركز اين گروه قاچاق انسان كه از اعضاي منافقين هستند، در آمستردام هلند قرار داشته و با کشف و شناسايي اين گروه از قاچاچيان انسان، پليس کشور مربوطه در بررسي‌هاي به عمل آمده پس از کشف و ارتباط اين افراد با گروهک تروريستي منافقين، تعدادي پاسپورت، كارت شناسايي، كلت كمري و مواد بيهوش كننده از آنها اخذ کرده است‏.‏

  يكي از حقه‌هايي كه منافقين در اروپا به كار مي‌برند تا كمك مالي جمع آوري كنند اين است كه انجمن‌هايي تحت عنوان پوششي حمايت از حقوق کودکان و پناهندگان راه‌اندازي مي‌کنند که در اصل کار آن‌ها اخاذي از افراد ناآگاه است. اين گروه، با جذب همدردي افراد ناآگاه و طلب پول از آن‌ها، مبالغ زيادي پول جمع كرده است كه در راه عمليات‌هاي تروريستي خود استفاده مي‌كند.

  مزدوري منافقين براس سرويس‌هاي جاسوسي/ درآمد از طريق قاچاق مواد مخدر

  از مهمترين روش‌هاي درآمدهاي سياه منافقين پرداخت، مزدوري سرويس‌هاي جاسوسي غرب و رژيم صهيونيستي است.

  به گزارش فایننشال تایمز، وینس کانیستر ارو، رئیس کل پیشین واحد ضد تروریستی سازمان سیا طی مصاحبه‌ای منتشر شده اظهار داشت: مجاهدین خلق(منافقين) از سوی شاخه عملياتي(تروریستی) موساد اسرائیل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  اعضای مجاهدین خلق برای آموزش به اسرائیل می‌روند و برخی بمب گذاری‌ها علیه هدف‌های تعیین شده توسط موساد در ایران از سوی این سازمان صورت می‌گیرد؛ از این بابت اسرائیل دستمزد می‌دهد.

  این روزنامه تصریح مي‌کند، غیر از سازمان‌هاي آمریکایی، شماری از سرويس‌هاي امنيتي و جاسوسي اسرائیل نیز به تأمین مالی گروهک تروريستي منافقین می‌پردازند.

  بخش دیگری از هزینه‌های این فرقه تروریستی از طریق قاچاق انسان و شراکت با باندهای بزرگ فروش مواد مخدر در اروپا تامین می‌شود ضمن اینکه ر‍ژيم صهيونيستي نیز در قبال جاسوسی منافقین در کشور عراق و فروش اطلاعات نادرست هسته‌ای ایران - که اسرائیلی‌ها به آنها می‌دهند - میلیونها دلار به آنها کمک مالی می‌کند.

  منافقين پول‌هاي سياه و کثيف خود را چگونه مصرف مي‌کنند؟

  پول‌هاي سياه و کثيفي که منافقين از لابي‌هاي اروپايي و صهيونيستي و بعضا با پولشويي‌هاي هنگفت به چنگ مي‌آورند، در زمينه‌هاي بسياري هزينه مي‌شوند. خريد سناتورهاي سناي آمريکا، کرايه سياهي‌لشکر براي شوهاي تبليغاتي، جلب حمايت ضد انقلاب و شبکه‌هاي بيگانه، راه‌اندازي کارناوال‌هاي تبليغاتي و تامين هزينه گروه‌هاي معاند انقلاب اسلامي، از جمله اقداماتي است که هزينه زيادي روي دست گروهک تروريستي منافقين مي‌گذارد.

  به عنوان مثال کمپاني آمريکايي-انگليسي "براون لويد جيمز" که از سال 2011 به استخدام منافقين درآمد، تنها بابت ارائه مشاوره در 2 ماه مه و ژوئن در همان سال 40 هزار دلار دريافت کرد.

  اين شرکت طي مدت قرارداد خود با منافقين وظيفه لابي‌گري و اجير کردن سخنران و راه اندازي تجمع‌هاي چند ده نفره با پرداخت مبالغ هنگفت و پول توجيبي و وعده اقامت، براي گروهک تروريستي منافقين را بر عهده داشت.

  از سوي ديگر نيز يک آژانس آمريکايي به نام "هري واکر" فعاليتي مشابه کمپاني"براون لويد جيمز" را براي منافقين انجام مي‌دهد ومشغول فعاليت براي منافقين، برگزاري جلسات و سخنراني‌ها در هتل‌هاي مجلل و استخدام سخنران است.

  "هوارد دين" (رئيس پيشين حزب دموکرات) نيز اعتراف کرده که وي توسط اين شرکت براي سخنراني در جلسات منافقين استخدام شده و دستمزد مي‌گيرد.

  يک مقام وزارت خارجه آمريکا که به قراردادهاي سخنراني آشناست در گفتگو با پايگاه اينترنتي "کريستين ساينس مانيتور" اذعان کرد که معمولا به هر سخنران براي يک سخنراني 20 دقيقه‌اي 20 هزار دلار پيش پرداخت داده مي‌شود و علاوه بر هزينه سفر، 25 هزار دلار هم بعد از اتمام سخنراني به نفع منافقين، به حساب فرد سخنران واريز مي‌شود.

  اين شرکت‌ها و جوامع پوششي منافقين، همچنين جمع کردن و استخدام سياهي لشکر براي اجتماع‌هاي چند نفره و گردهمايي‌هاي اين فرقه را بر عهده دارند. از جمله اين گردهمايي‌هاي منافقين مي‌توان به مناسبت‌هاي هر از چند گاهي اين گروهک در فرانسه که با وعده پرداخت پول توجيبي و وعده سفر مجاني، تعدادي شهروند خارجي را که هيچ تناسبي با منافقين و عقايد شوم آنها نداشتند و شايد تا آن زمان حتي نام اين گروهک تروريستي را نشنيده باشند صرفا به خاطر دادن پول، غذا و گشت و گذار رايگان در نقاط مختلف فرانسه بويژه پاريس اجير کرده و به آن‌ها پول پرداخت مي‌کنند. براي مثال تجمع اندک اوت سال گذشته در مقابل وزارت خارجه آمريکا شکل داده شده بود يکي از اين موارد است. 

  در خلال برگزاري اين شو تبليغاتي رسانه‌ها از قول شرکت کنندگان خارجي گزارش دادند که آن‌ها اصلا راجع به موضوع تظاهرات بي خبر بوده و مابه ازاي دريافت پول در تظاهرات شرکت کرده بودند.  خريد سناتورهاي بازنشسته آمريکايي و لابي در سنا

  يکي از مهم‌ترين راه‌هاي خرج اين پول‌هاي کثيف خريد سناتورهاي سناي آمريکا و استفاده از آن‌ها به عنوان لابي و يا حضور در شوهاي تبليغاتي فرقه رجوي است.

  بنا بر گزارش گاردین، " بسياري از مقامات بازنشسته آمريکايي در مقاطع زماني مختلف به دریافت مقادیرهنگفت پول در قبال حمایت از گروهک تروريستي منافقين اذعان کرده‌اند. گاردين در گزارش خود به افرادي مانند اِد رندل، فرماندار پیشین پنسیلوانیا اشاره مي‌کند که بیش از 150 هزار دلار در ازای سخنرانی در مراسم حمایت از منافقين دریافت کرده‌اند" (از جمله دیگر افرادی که حاضر به دریافت پول شده‌اند می‌توان به هاوارد دین، فرماندار پیشین ورمانت، و رودی جولیانی شهردار پیشین نیویورک اشاره کرد)   "جان بولتون" نماينده سابق آمريکا در سازمان ملل، "مايکل موکيسي" "دادستان کل آمريکا" (2009-2007)،" تام ريج" "وزير امنيت آمريکا"،"هوارد دين" رئيس پيشين حزب دموکرات، اندرو کارد وزير پيشين ترابري و رئيس دفتر بوش، لوئيس فري رئيسFBIدر سال‌هاي (2001-1993)، بيل ريچاردسون وزير بازرگاني دولت اوباما،لي هميلتون رئيس سابق کميته روابط خارجي کنگره آمريکا، "رودي جولياني" شهردار سابق نيويورک، مايکل ريس (مشاور ميت رامني) و بسياري ديگر از مقامات آمريکايي در ازاي حمايت از گروهک تروريستي منافقين و حضور در شوهاي اين گروهک، مبالغ هنگفتي دريافت کرده‌اند.   

  فایننشال‌تایمز: خروج نام منافقین بیانگر نفوذ پول و لابیگری در مقامات واشنگتن است

   

  کارنگی در گزارشي به نحوه چگونگي خروج نام گروهک تروريستي منافقين از ليست گروه‌هاي تروريستي پرداخته و اذعان مي‌کند نفوذ پول ولابي‌گري در ميان مقامات آمريکايي دليل اين امر بوده است.


  بنابراين گزارش، تصمیم دولت آمریکا برای حذف نام گروهک تروريستي منافقين از ليست گروه‌های تروریستی نمونه روشنی است از نفوذ پول‌هاي کثيف منافقين و لابیگری آن‌ها در واشنگتن. این تصمیم در بدترین حالت بیانگر سردرگمی بسیاری از سیاستمداران بانفوذ آمریکا است که مانع از تحلیل درست این افراد از ایران می‌شود."

  خريد اپوزوسيون خارج‌نشين

  گروهک تروريستي منافقين در سال‌هاي گذشته تلاش کرده تا حمايت اپوزوسيون خارج‌نشين و گروه‌هاي معاند نظام جمهوري اسلامي را به هر شکل ممکن جذب کند. بسياري از معاندان جمهوري اسلامي و فتنه‌گراني که به خارج از کشور فرار کرده‌اند، با پول‌هايي که از فرقه رجوي دريافت مي‌کنند با نوشتن مقالات و تهيه رپورتاژآگهي به حمايت از اين گروهک تروريستي مي‌پردازند.

  از اين دشمنان تابلودار انقلاب اسلامي مي‌توان به افرادي مانند عليرضا نوري‌زاده عامل سرويس‌هاي جاسوسي انگليس و عربستان و اردشير اميرارجمند، عامل فراري فتنه 88 و از عوامل نزديک به گروهک تروريستي منافقين اشاره کرد.

  اردشير اميرارجمند كه با گذشت زمان رابطه‌اش با منافقين کاملا عيان شده است ( او غير از اين، رابطه نسبي با منافقين هم دارد. اردشير امير ارجمند برادر مسعود اميرارجمند مسئول شاخه اطلاعاتي گروهك تروريستي منافقين در پاريس است) با دستور سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه، فراخوان تمامی مهره‌های فتنه را در دستور کار قرار داده و با هماهنگی گسترده با رسانه‌های ضد انقلاب به پروپاگانداي خودعليه ايران ادامه مي‌دهد.

  اردشير اميرارجمند پروژه‌هاي زيادي را با همکاري منافقين در دست اجرا داشته و دارد که از جمله آن‌ها مي‌توان به پروژه‌هايي مانند پروژه ضدانقلابي هديه 60 که وظيفه اخذ امكانات و پشتيباني و رابط بودن سرويس امنيت داخلي فرانسه معروف به DST را بر عهده گرفت.


  جالب اينكه سرويس اطلاعاتي فرانسه که وظيفه تامين امنيت سرکرده‌هاي گروهک تروريستي منافقين در پاريس را بر عهده دارد، براي اميرارجمند نيز 4 نفر محافظ شخصي تعيين کرده است.

  باشگاه خبرنگاران اخيرا در سري گزارش‌هايي به افشاگري يکي از جداشده‌هاي گروهک تروريستي منافقين پرداخت. فرد افشاگر عليه "گروهک تروريستي منافقين" و "جريان‌هاي ورشکسته ضد انقلاب" در افشاگري‌هاي خود به افرادي اشاره مي‌کند که در دام اين گروهک تروريستي افتاده‌اند. يکي از اين افراد عليرضا نوري‌زاده است.


  تاکنون افراد بسياري مانند عليرضا نوري‌زاده و برخي ديگر از عوامل ضد انقلاب در اين نوع دام‌هاي شيطاني گروهک تروريستي منافقين افتاده و به نوعي گزک به ‌دست سران اين گروهک تروريستي داده‌ و از اين طريق به عنصري در خدمت اين گروهک شيطاني تبديل شده‌اند.

  نوري‌زاده در مصاحبه‌هاي بسياري از گروهک تروريستي منافقين حمايت کرده است، وي در مصاحبه‌اي که با تلويزيون گروهک تروريستي پژاک انجام داد صراحتا اعلام مي‌کند که قصد دارد اعضاي گروهک تروريستي منافقين را پس از خروج از اشرف جذب کند.


  علیرضا نوری زاده در برنامه خود که از شبکه گروهک تروریستی پژاک پخش می‌شد، اظهار داشت: "برنامه ما برای جریان سبز(فتنه) تاکتیکی، اطلاعاتی و فلج کردن کارهای رژیم (نظام جمهوري اسلامي ايران) در داخل و خارج است از این رو بر آن هستیم رهبری موج سبز(فتنه) را از خارج کشور به دست بگیریم زیرا موسوی و کروبی( سران فتنه) نتوانسته‌اند از موقعیت‌ها استفاده کنند.

  همکار سرويس‌هاي جاسوسي غربي و عربي در ادامه اضافه مي‌کند: این موج باید عاری از خشونت باشد زیرا سازمان مجاهدین خلق (منافقین) با آن همه سلاح نتوانست کاری از پیش ببرد. ما برنامه‌ای داریم تا 4 هزار عضو مجاهدین در اردوگاه اشرف! عراق را پس از خروج از این کشور، جذب جنبش سبز(فتنه) کنیم".

  احمد شهيد، با پول‌هاي منافقين گزارش تهيه مي‌کند

  احمد شهيد به اصطلاح گزارشگر ويژه حقوق بشر در ايران، از زمان آغاز ماموريت خود با رجوع به اعضاي گروهک تروريستي منافقين گزارش‌هاي سراسر دروغ خود را تهيه و در اختيار نهادهاي به اصطلاح حقوق بشري قرار مي‌دهد.

  احمد شهيد با برگزاري جلسات متعدد با منافقين، علاوه بر گرفتن اطلاعات نادرست از اعضاي اين فرقه بابت تهيه گزارش‌هاي خود از منافقين نيز پول دريافت مي‌کند.

  منافقين بيشترين قسمت پول‌هاي سياه و کثيف خود را در کجا هزينه مي‌کند؟

  اما يکي از راه‌هاي بزرگ خرج پول‌هاي کثيف فرقه رجوي، صرف استخدام و کرايه آدم‌هاي معلوم‌الحالي است که از آن‌ها براي پر کردن صندلي‌هاي خالي شوهاي تبليغاتي منافقين استفاده مي‌شود.

  اخيرا نيز يکي از همين گردهمايي‌هاي تبليغاتي گروهک تروريستي منافقين در ويلپنت پاريس در فرانسه برگزار شد. 


  در اين شوي تبليغاتي، سرکردگانمنافقینبا صرف هزینه‌های گزاف از ماه‌ها پیش در حال آماده‌ سازی مقدمات این مراسم بودند، اما بزرگترین کمبود آن سیاهی لشکر بود.


  حضور يک همجنس باز در تجمع منافقين در سال‌هاي پيش

  با توجه به تعداد بسیار کم نیروها و هواداران اين گروهک تروريستي، در اروپا، هرساله عوامل
  منافقینماموریت دارند تا از کشور‌های اروپایی از افراد بی سرپناه بخواهند تا در قبال دریافت مقداری پول و چند وعده غذا در این مراسم شرکت کنند.


  امسال نیز با نزدیک شدن به این مراسم و با توجه به اخبار رسیده از اروپا مبنی بر ناکامیمنافقیندر جمع‌آوری سیاهی لشکر، مریم رجوی در نشستی توجیهی در اورسورواز (مقرمنافقیندر فرانسه) به هر یک از انجمن‌ها و تشکل‌هایمنافقین در اروپا درخواست کرده بود که موظف به جمع‌آوری افراد زيادي از سراسر اروپا هستند.

  همچنين گفته مي‌شود به خاطر بي‌نظمي و آشفتگي موجود در شوي ويلپنت منافقين، يک تبعه افغان که با وعده و وعيد به اين مراسم آورده شده بود، جان خود را از دست داده است.

  به گزارش پايگاه هابيليان، این تبعه افغان که نجیب نام داشت، در ازای گرفتن 70 یورو در این مراسم شرکت کرده بود و به علت مستی در پایان تجمع گروهک تروریستی منافقین به زیر اتوبوسی که نقل و انتقال افراد این گروهک تروریستی را بر عهده داشت، می‌رود و در جا کشته می‌شود.
  گفتنی است؛ عموی این فرد که در پاریس اقامت دارد، می‌خواهد علیه منافقین و برگزار کنندگان این تجمع شکایت کند.
  عکس

  چه کساني و با چه انگيزه‌اي در شوي تبليغاتي مريم قجر شرکت کردند؟/ کرايه دانشجوهاي جوان مشتاق سفر به پاريس

  هر چه بيشتر از زمان گردهمايي مانفقين در ويلپنت فرانسه مي‌گذرد، مطالب جديدي از پشت پرده افراد شرکت کننده در اين مراسم و چگونگي شرکت آن‌ها منشتر مي‌شود. براساس گفته‌‌هاي شاهدان عيني بسياري از افراد شرکت کننده در اين مراسم با وعده سفر مجاني همراه با گشت و گذار و شام و نهار رايگان به پاريس برده شده‌اند. به علاوه، بسياري از دانشجوهاي خارجي که با تبليغات و وعده‌وعيدهاي فراوان به شوي تبليغاتي رجوي برده شده بودند، حتي نمي‌دانستند در چه مراسمي شرکت کرده‌اند.

  آلینا آلیمکووا، دختر دانشجوی قرقیز که مدتی خبرنگار آزاد قرقیزیستاني است که به تازگي سفری به پاریس داشته است. اما این سفر برای آلینا آن گونه که توصیف می‌کند سفری معمولی نبوده است.

  آلینا می‌گوید که روزی اتفاقی با یک آگهی رو به رو شده که به گفته او کلیدی بود برای سفرش به پاریس. شهر رویاهای آلینا. آن هم با قیمتی باورنکردنی برای یک دختر دانشجو. بلیت رفت و برگشت، یک هفته اقامت در هتل چهار ستاره همراه با صبحانه.

  "اساسا آن‌هایی که به این سفر آمده بودند بیشتر دانشجو بودند و همه شیفته قیمت پایین این سفر شده بودند. این که می‌شد حدود ۱۵۰ هزار تومان بدهی و مدتی را در پاریس بمانی. من آنجا جوان‌هایی را از روسیه، جمهوری چک، اوکراین و آسیای میانه دیدم"

   

  آلینا مانند بسیاری از دانشجویان و جوانان دیگر ای‌میلی برای برگزارکننده تور فرستاد، اما خودش می‌گوید همان جا پی برده است که باید کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه باشد. اما ترسی به دل راه نداد.

  آلینا سپس ادامه می‌دهد که برگزارکننده تور برایش توضیح داده است که او باید در یک تظاهرات سیاسی در پاریس هم شرکت کند. پرچم در دست بگیرد و شعارهایی به زبان فارسی بدهد. برگزارکننده تور که خانم آلیمکووا تلاش دارد نام او محفوظ بماند به این دختر دانشجو اطمینان می‌دهد که این حرکت یک حرکت اعتراضی مسالمت‌آمیز و خالی از خشونت است و او پس از آن صحیح و سالم به خانه‌اش خواهد رسید.

  آلینا آلیمکووا با این که خودش اذعان می‌کند که حتی یک کلمه فارسی هم نمی‌داند و چیز زیادی هم درباره مسائل مربوط به ایران نمی‌داند، اما تصمیم می‌گیرد با این پیشنهاد (به عقیده او) «خوب» به پاریس سفر کند.

  ۳۱ خردادماه ۱۳۹۲ ساعت ۹ شب در یک هوای سرد و بارانی آلینا همراه با یکی از هم‌دانشگاهیان قرقیزش قدم به ترمینال اتوبوس پراگ می‌گذارد. همه مسافرانی که قرار است سوار هشت دستگاه اتوبوسی شوند که از پراگ به پاریس می‌روند جوان‌اند و اغلب دانشجو و همه از طریق اینترنت به گفته او به نوعی استخدام شده‌اند. چنان که این دختر دانشجوی اهل قرقیزستان می‌گوید هیچ کس به درستی از هدف این سفر اطلاعی نداشته است.

  تظاهرات براي حمايت از آشوب در عراق؟

  حتی آلینا آلیمکووا به پسری از آلمان اشاره می‌کند که با اطمینان تصور می‌کرده در تظاهراتی برای حمایت از شوب در عراق شرکت کرده است.


  در بدو ورود به پاریس مسافران متوجه می‌شوند که از هتل چهار ستاره وعده داده شده همراه با صبحانه گرم خبری نیست و این هتل ۶۰ کیلومتر با پاریس فاصله دارد. اول تیرماه مسافران را که به گفته این دختر دانشجو حالا قرار بود نقش معترضان به نظام حاکم در ایران را بازی کنند به جایی در نزدیکی فرودگاه شارل دوگل می‌برند. آنجا را که عده‌ای نگهبان شخصی محافظت می‌کردند با پرچم‌های زرد و بنفشی که به گفته خانم آلیمکووا اسم مریم رجوی بر آنها حک شده بود تزیین کرده بودند:

  "آنجا همراه داشتن دوربین عکاسی و تلفن‌های هوشمند ممنوع بود و آنها همه وسایل ما را گرفتند".

  اما آلینا به رغم اخطارهای برگزارکننده تور با پرداختن مقداری پول به یکی از نگهبان‌ها دوربین خود را به داخل می‌برد. آلینا می‌گوید به همه شرکت‌کنندگان کوپنی داده بودند که با آن می‌شد نوشیدنی و ساندویچ مجانی گرفت.


  آواره‌ها، متقاضیان پناهندگی از کشورهای آفریقایی و کولی‌ها صندلي‌هاي شوي تبليغاتي مريم قجر را پر مي‌کنند

  يکي از عناصر گروهک تروريستي منافقين که در شوي تبليغاتي ويلپن شرکت کرده، توصيفي از افراد حاضر در اين گردهمايي را در وبلاگ خود آورده است: "من خودم از حاضران و شاهدان گردهمایی مجاهدين در ويلپنت پاريس بودم.

  اين فرد در وبلاگ خود مي‌نويسد:‌ آواره‌ها، متقاضیان پناهندگی از کشورهای آفریقایی و کولی‌ها از جمله افرادی بودند که به "ویلپنت" پاریس آورده شدند تا صندلی‌های خالی مراسم را پر کنند.

  پايگاه اینترلینک در سري گزارش‌هايي به شوي تبليغاتي گروهک تروريستي منافقين پرداخته است.

  بنابر اين گزارش‌ها روز شنبه ۲۳ ژوئن، در حالی مجاهدین خلق سی و دومین سال مبارزه شوم مسلحانه علیه جمهوری اسلامی را جشن گرفته و به پایکوبی مشغول شدند که به گواه کارشناسان و شاهدان صحنه:

  ۱ـ بیش از ۹۸% از دعوت شدگان، غیر ایرانی بوده و شناختی از منافقين نداشته و بعضاً با هزینه زیاد و از اقصی نقاط جهان به پاریس فراخوانده شده و کسانی که آشنایی به زبان فارسی نداشته و سخنرانی تکراری و کلیشه‌ای مریم عضدانلو در آنان تاثیری نداشته است. کسانی که از یک یا دو روز قبل از کشورهای مختلف و جهت سیر و سیاحت و همراه با انواع دیگر امکانات تفریحی، جمع آوری شده و هیچ تصوری از نمایش قدرت و بازی سیاسی منافقين نداشتند.


  2ـ تعداد اندک لابی‌هایی که برای گرم کردن معرکه گرد آمده بودند، با هزینه‌های بسيار گزاف، همچنان مانند مریم عضدانلو به سر دادن شعار و سخنرانی کلیشه‌ای اکتفا کرده و هیچ اشاره‌ای به انتخابات اخیر ایران نکردند.

  ۳ـ روز قبل‌تر یعنی جمعه ۲۲ ژوئن، میدان تروکادرو در پاریس، محل تجمع تعدادی از اعضای منتقد و مخالف و قربانیان فرقه منافقين بود که آنان در قالب انجمن‌های سیاسی و فرهنگی کوچک و با در دست داشتن انواع پوستر و پلاکارد، به اعتراض پرداخته که این خود گویای پوشالي و نمایشی بودن آکسیون منافقين در روز بعد از آن بوده است

  يکي ديگر از اعضاي گروهک تروريستي منافقين که در چنين جشن‌هايي حضور داشته است، در وبلاگ خود مي‌نويسد:

  يك داوطلب و نيروي فعال اين سازمان هستم وهروقت مسافرتی برای پيش برد كارهای مقاومت می‌كنم، هيچ وقت به ذهنم نميادکه من در جيبم پول دارم يا ندارم.

  وي در خاطرات خود مي‌نويسد:"سالِ اول که به فرانسه آمده بودم با یک ایرانی آشنا شدم که بعضی‌ وقت‌ها تلفنی با هم حرف میزدیم و احوال‌پرسی میکردیم، تا اینکه یک روز زنگ زد و گفت یک تجمع ایرانیان درحومهٔ پاریس برگزار میشود اگر تونستی بیا هم فال است و هم تماشا".

  تا لحظه آخر نمیدونستمگردهماییایرانیان مربوط به مجاهدین است و خلاصه رودربایستی گرفت و رفتیم داخل، از هر ملیتی آنجا بود از کرد‌های عراق گرفته تا ترک‌های ترکیه و از آفریقایی گرفته تا عرب، خلاصه چند دقیقه چرخی زدم و گفتم بپرسم چرا اینجا از همه ملیت‌ها جمع شدن.

  از کرد‌های عراق پرسیدم که از سوئد آمده بودند، یکیشون گفت که ما از سوئد آمده‌ایم و گفتند ۴ روز شما رو به پاریس می‌بریم و تنها یکبعدازظهر با ما در یک مراسم هستید و بعد آزاد هستید هرجا می‌خواهید بروید و رفت و برگشت و هتل و غذا و سایر امکانات از طرف ما.

  با دوستِ تازه آشنا شدهٔ کردِ عراقی رفتیم با عرب‌ها حرف زدیم یکی‌ از آنها گفت من از دانمارک اومدم و شرایط، همان شرایط دوستِ کرد بود، فقط با تفاوت اینکه اونها خانوادگی اومده بودند.

  خلاصه ترک‌ها و آفریقایی‌ها هم همین شرایط را داشتند البته با یک روز بیشتر و یک روز کمتر به اقتضای شرایط و طلبِ بیشتر یا کمتر.

  اين عضو گروهک تروريستي منافقين در ادامه گزارش خود مي‌نويسد: از پاریس هم خیلی‌‌ها آمده بودند که بیشتر آنها کرد‌های عراق و افغانی بودند که منتظر بودند مراسم تمام شود و اگر جای خالی‌ بود با اتوبوس‌های آنها به کشورِ دیگری بروند و اکثر آنها هلند و آلمان رو در نظر داشتند و کنار اتوبوس‌های این ۲ کشور ایستاده بودند.

  در آن مراسم هرگونه خوردنی و نوشیدنی مجانی‌ و فراوان بود طوری که بعضی‌ از خانواده‌ها ده‌ها ساندویج و نوشیدنی توی پلاستیک و جعبه گذاشته بودند و برای روز‌های آینده ذخیره کرده بودند.

  اعضاي گروهک ترويستي منافقين تنها صندلي‌هاي جلو را پر کرده‌اند

  اما در داخل سالن و در حین صحبت‌ها و مراسم صندلی‌‌های جلو مربوط بود به اعضای مجاهدین و کادر‌های آنها که برای فیلمبرداری چهرهٔ مراسم مجاهدینی باشد، و برای هر یک نفر که داخل اون سالن بزرگ بود ده‌ها پلاکارد و پرچم و عکس و جلیقه‌هایي با عکس مسعود و مریم رجوی وجود داشت که بین حاضرین پخش میشد.

  اين عضو گروهک تروريستي منافقين در ادامه افشاگري خود مي‌گويد:

  مجاهدین(گروهک تروريستي منافقين) از حمایت توده‌ای مردم ایران برخوردار نیستند و در مجموع گروهی منفور و مطرود هم بشمار می روند. بالطبع تجمع‌های مجاهدین(گروهک تروريستي منافقين) هم مورد استقبال ایرانیان قرار نمی‌گیرد و دقیقا به همین علت است که مجاهدین مجبورند برای افزودن بر سیاهی لشکرهای خود، دست به دامن دانشجویان لهستانی و ساکنین کمپ‌های پناهندگی بشوند.


  گروه دیگری هم هستند که برای تفریح و گشت و گذار به پاریس می روند. همانطور که می دانید هزینه ایاب و ذهاب، اقامت در هتل (یک یا دو شب) و خورد و خوراک را مجاهدین( گروهک تروريستي منافقين) متقبل می شوند. با بسیاری از اینها هم صحبت کرده‌ام. معتقدند که وقتی اینها انقدر ... هستند که پول و خرج سفر را می‌دهند، پس ما چرا استفاده نکنیم! حتي یکی می گفت که به من گفته‌اند اگر بتوانی بالای ده نفر را بیاوری فلان مبلغ هم به خودت خواهیم داد.
  در یکی از وبلاگ ها خواندم:


  تجمع مجاهدین جایی است که در آن سخنران و پا منبری‌ها هر دو اجاره‌ای و کرایه‌ای هستند.


  تاریخ انتشار: ۱۸:۱۳:۵۲ | دوشنبه, ۱۰ / تیر / ۱۳۹۲
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.