Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 14
0 0
 • (رتبه فعلی 4.7/5 ستار ها) تمامی آرا: 12
 • موسوی با کدام مجوز به نیروهای ارزشی می تازد / چرا فرماندار از همایش های هتاکانه جلوگیری نمیکند !/آیا بهبهان جولانگاه پیاده نظام چپ های افراطی شده است ؟

  عصر بهبهان : درد ها و مصائب ملت در سال 88 همچنان بر دل های مردم نقش بسته است با چه رویی دم از عناصر خود فروخته و اتش بیاران معرکه فتنه می زنید تا شاید از این رهگذر عواطف جوانان انقلابی این شهر تحت الشعاع سیاسی بازی خود قرار دهید ، دولت بی تدبیر برای این جوانان چه کرده است که از آنها برای اهرم رسیدن به قدرت استفاده میکنید ؟


  به گزارش عصر بهبهان ، اصلاح طلبان ساختارشکن برای بدست آوردن پایگاه اجتماعی خود که بعد از فتنه 88 آن را از دست داده اند و افکارعمومی آنها را عامل فتنه گری و فتنه انگیزی می داند و برای ایجاد یک جو روانی و با نیت تطهیر فتنه گران می خواهند به داخل اقشار مختلف جامعه نفوذ کرده و دوباره از این فرصت بدست آمده در دولت روحانی وارد گود شدند؛ در گوشه کنار این شهر جلسات و همایش هایی با عناوین مختلف برگزار می کنند که با اعتراضات کثیر مردم و نخبگان همراه بوده و حواشی های قابل تاملی را به دنبال دارد اما حتی کک مسئولین نگزیده است و با چراغ سبز اجازه هجمه بی حد و حصر به نیروهای انقلاب و تمجید از فتنه گرانی که خون ملت را در سالهای گذشته به شیشه کردند داده است .


  به نظر می رسد اصلاح طلبان با هدف کلید زدن انتخابات مجلس شورای اسلامی برای بدست آوردن کرسی های بیشتر چاره ای جز جلب اعتماد دوباره مردم ندارند و از همین رو با برگزاری همایش های سریالی ناچارند تن به حواشی های آن داده که البته تشنج ها و درگیری هایی که در این همایش ها و در بعضی موارد متعدد هم با بی اعتنایی و عدم استقبال مردم روبرو می شود انزجار مردم را به دید طلباکارانه اصلاح طلبان درباره فتنه88 و سران فتنه که در جهت تطهیر سازی آنها اقدام می کنند،بیشتر می کند و چیزی جز روسیاهی برای اصلاحات در پی نخواهد داشت.


  پس از حضور تحقیر آمیز زیباکلام در بهبهان و عدم مجال برای طرح دیدگاههای ناموازی با آرمانهای انقلاب و جمهوریت ، این بار موسوی برای بار دوم با کمال وقاحت به منتخب مردم و همه کسانی که با بصیرت وی را بر کرسی ریاست جمهوری نشانده اند توهین میکند و همچنان با زیر پاگذاشتن قانون عناصر فتنه را ناجی نظام و انقلاب خطاب میکند ، آیا براستی این شهر صاحب ندارد که هر کس دلش بخواهد هتاکی کند اولین جایی که برمیگزیند دست روی بهبهان میگذارد !   اما جای بسی تاسف است در شهری که ابدان مطهر هزاران شهید گلگون کفن آرمیده است براحتی و در لوای مجوزات قانونی از عناصر فتنه ای تمجید و سخن بگویند که حتی حاضر نیستند از مقام عظمای ولایت به خاطر اعمال فتنه انگیز و نفاق گونه خود عذر خواهی کنند ، چه کسی فردای قیامت پاسخ این بی حرمتی ها را می دهد ، آیا قانون به صراحت نگفته است این اشخاص به هزاران دلیل شایسته حصری هستند که کمترین مجازات از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی است  ، پس چرا دوباره از فتنه میگویند و دست به تحریک احساسات این شهر میزنند؟


  تب و تاب انتخابات،اینقدر تنور اصلاح طلبان را گرم کرده که هر روز خبر دار می شویم در شهر های این استان برنامه های مختلفی اعم از سخنرانی یا همایش اجرا می شود،اما نکته قابل توجه اینجاست که این همایش ها نه از نوع آرام و بدون حاشیه بلکه تماما دارای تنش و حمله به جریان مقابل است.  در پایانی سخنی با مدعیان منادی آرامش و توسعه در شهر بهبهان :


  بهبهان بزرگ زخم خورده ترکش های ناجوانمردانه سیاسی بازی های مجلس ششم و هفتم است ، زخمی که تاولش همچنان بر بدن های جوانانش به وضوح نمایان است ، پس با کدامین منطق سعی بر تشدید الام مردم محروم این شهر دارید؟  امنیت بهبهان روزی در این پهنه زبانزد خاص و عام بوده است با کدامین ادعا میخواهید این امنیت را به توبره بکشید ؟  درد ها و  مصائب ملت در سال 88 همچنان بر دل های مردم نقش بسته است با چه رویی دم از عناصر خود فروخته وآتش بیار معرکه فتنه می زنید تا شاید از این رهگذر عواطف جوانان انقلابی این شهر را تحت الشعاع سیاسی بازی خود قرار دهید ، دولت بی تدبیر برای این جوانان چه کرده است که از آنها برای اهرم رسیدن به قدرت استفاده میکنید ؟


  چرا فرماندار از این همایشها جلوگیری نمیکند آیا سخن گفتن از رفع حصر غیر قانونی نیست ؟ دیگر چه دلیل محکمه پسندی برای لغو این گونه همایش های بی سر و ته می خواهد تا اجازه برگزاری ندهند!


   

  تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱:۴۵ | جمعه, ۲۷ / فروردین / ۱۳۹۵
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C14

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.