Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • سید مختار موسوی:

  جناب آقای محمد باقر شریعتی پاسخ دهند

  عصر بهبهان : جناب شریعتی ! رضای خدا ، ومنافع ملت ایران ، در به خطر افتادن امنیت واستقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، که ماحصل خون برادران شهید شما ومن ودیگر همرزمان آنها است ، چگونه تحقق می یابد ؟  سلام علیکم :
  در روزیک شنبه مورخ 19/7/1394 که کلیات به اصطلاح طرح موسوم به « اقدام متقابل ومتناسب دولت در اجرای برجام » یعنی طرح پیشنهادی وکیل الدوله ها ، که در حقیقت ترجمان متن برجام است ، در صحن علنی مجلس بررسی می شد ، حضرتعالی حمایت وهیجانات و ذوق زدگی خودرا که ناشی ازتصویب طرح کلیات این طرح ، که بند به بند آن مضّر است ؛ وناقض منافع ملی وسالب اختیارات قانونی مجلس شورای اسلامی است ، با دردست گرفتن دست نوشته وشعاری تحت عنوان « برای رضای خدا ، منافع ملت ایران ، پیروی از عقل سلیم به برجام رأی می دهیم » در صحن علنی مجلس به نمایش گذاشته اید .!!!
  متأسفانه تصویر شما در چنین حالتی ، به سرعت در رسانه ها وشبکه های مختلف فضای مجازی منتشر شد ، واکثریت ملت شریف ایران اسلامی ، متوجه شدند که ، نماینده محترم شهر سرلکشرهای شهید دکتر مجید بقایی ، دکتر صدرالله فنی ، اسماعیل دقایقی وشهری که 1100 شهید در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم نموده وخودش نیز برادر سه شهید عزیز ووالامقام است ، اینگونه وبه این دلیل ، از برجام حمایت کرده است .
  درست است که شما دررأی دادن آزاد هستید ،وممکن است تعدادی از موکلین شما در حوزه انتخابیه بهبهان نیز ، از این اقدام شما بیشتر از شما ذوق زده شده واز شما حکایت کنند ، که به آنها هم حق می دهم ؛ لیکن بنده هم به نمایندگی از دلواپسان حزب اللهی وفداعیان ولایت درشهرستان بهبهان ، با تمام احترامی که برای شما قایل هستم ، محترمانه چند سوال از شما دارم .
  امیدوارم همانطوریکه برخلاف خیلی از نمایندگان موافق این طرح ، که با رأی گیری کارتی وعلنی برای این طرح از ترس لو رفتن نامشان ، مخالفت کردند ، ولی شما آشکارا وشجاعانه ، اینگونه علنی از این طرح حمایت کرده اید ، پاسخ سوالات حقیر را نیز بدهید .
  جناب شریعتی ! رضای خدا ، ومنافع ملت ایران ، در به خطر افتادن امنیت واستقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، که ماحصل خون برادران شهید شما ومن ودیگر همرزمان آنها است ، چگونه تحقق می یابد ؟؟؟!!!
  جناب شریعتی ! مکانیسم یک طرفه قضاوت وداوری در برجام ، که حق شکایت واعتراض از ایران را سلب کرده ، ولغو تحریم ها که نه ، بلکه تعلیق موقت قسمتی آنها، آن هم با حفظ ساختاراصلی واداری غالب تحریمها ؛ به احراز قبولی در راستی آزمایی ایران ، از سوی آژانش بین المللی اتمی ، که 12 سال است در خم کوچه آن آواره ایم وهنوز صلح آمیز بودن فعالیت هسته ای مارا تائید نکرده ؛ موکول شده است ؛ وایضاً برای راستی آزمایی انجام تعهدات اروپا وآمریکا نیز هیچ مکانیسمی در نظر گرفته نشده است ، را چگونه در راستای منافع ملی ورضای خدا وعقل سلیم می دانید ؟؟؟!!!
  جناب آقای شریعتی ! خروج بیش از 98 درصد از ذخایر اورانیوم غنی شده ، در کنار محدودیت های وصول در آمد نفت ، وامکان احیای سریع وبلادرنگ تمام تحریم ها ، از سوی اروپا وآمریکا ، وصدور مجوز بازررسی از اماکن سری ونظامی ما وسرک کشیدن به فعالیتهای موشکی وبه چالش کشاندن توان دفاعی کشور را ، با کدام عقل سلیم وغیرت ملی ومنافع ملی هم خوانی وهمسو می دانید ؟ وخدای سبحان از این بی عدالتی وظلم وتعدی وزورگویی چگونه رضایت دارد ؟؟؟!!!
  جناب آقای شریعتی ! شما نماینده مردم در خانه ملت ومجلس شورای اسلامی هستید ، چرا به جای دفاع از هویت واصالت وشأن وجایگان قانونی مجلس شورای اسلامی ، که باید همیشه در رأس امور باشد ، در دفاع از دولت ، به طرحی که با منافع ملی در تضاد است و، علناً وعملاً مجلس را در مهمترین مسئله در تاریخ کشور خلع ید وبلا اختیار می گذارد رأی داده اید ؟؟؟!!!
  جناب آقای شریعتی ! مگر شما تا بحال فتوای حکیمانه امام خامنه ای مدظله العالی را مبنی بر تحریم تولید سلاح هسته ای وکشتار جمعی نشنیده اید ؟ آیا برای تحقق دیگر مسایل شرعی وفقهی که معظم له فتوای داده اند ، مجلس مصوبه ای تصویب وابلاغ کرده است ، که حالا در ماده یک این طرح کذایی ، درباره ممنوعیت تولید سلاح هسته ای قانون وضع کرده اید ؟؟؟!!!
  جناب آقای شریعتی ! اگر ما در فاصله «روز تصویب» و «روز اجرا» همه تعهدات خودرا به انجام رساندیم، 9700 کیلوگرم از مجموع حدود 10 تن اورانیوم غنی شده ظرف 10 سال را به خارج فرستادیم، 14 هزار دستگاه از حدود  20 هزار سانتریفیوژ را اوراق کردیم و به انبار بردیم، قلب رآکتور آب سنگین اراک را بتون ریختیم، آمار و اطلاعات برخی مراکز مهم را برای جلب نظر مدیرکل آژانس ارائه نمودیم و... پس از آن غرب قبل از انجام تعهدات خود سر باز زد یا در حین انجام دبه کرد و یا آژانس به سنت جاهلی 10 سال اخیر خود بازگشت، ماده 2 و 3 طرح کذایی به چه دردی می خورد؟
  جناب آقای شریعتی ! آیا توهین به شعور وفهم مردم نیست که ، در این طرح آورده اید ، در صورت تهدید یا نقض عهد ، ظرف 2 سال ، ظرفیت غنی‌سازی را به 190 هزار سو افزایش می‌دهیم؟!
  جناب آقای شریعتی ! تمام مطالبی که در این طرح آمده قبلاً حضرات 1+5 در همان متن اصلی برجام به ملت ایران تحمیل کرده بودند ، دیگر چه ضرورتی داشت که شما ودوستانتان ، ترجمه متن برجام را یک بار دیگر اینگونه به ملت شریف ایران تحمیل کنید ؟
  جناب شریعتی ! بنده معتقدم که این طرح ؛ بیشتر منافع وخواسته های مقامات آمریکایی واروپایی را تأمین کرده است تا منافع ملت ایران . وقطعاً وبدون تردید خداوند سبحان وحکیم نیز ، از کاری که مرضی شیطان بزرگ باشد ، راضی نخواهد بود . وبدون شک هیج عقل سلیمی در کره زمین چنین طرحی با این همه روزنه نفوذ وخطر تهدید را تأیید نکرده ونخواهد کرد .
  امید است در روز سه شنبه که روز بررسی جزئیاتاین طرح است ، شما نماینده محترم که برادر سه شهید عزیز ووالامقام هستید ، در تصمیمات خود تجدید نظر کنید وحداقل به فکر مافات باشید .
  والسلام
  الاحقر دلواپس حزب اللهی و سرباز کوچک ولایت در بهبهان
  سید مختار موسوی

  تاریخ انتشار: ۱۸:۴۸:۲۲ | سه شنبه, ۲۱ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.