Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 13
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اصولگرایان بهبهان

  قابل توجه آقایان سالاری ، میری ، سیّدی و تقی زاده /یادداشت

  عصر بهبهان : آیا شماتهدیدات دشمنان ودیکته های انگلیسی وحمایت های مثلث شوم سران فتنه خارجی از اصلاح طلبان را شوخی گرفته اید ؟ بدون شک شما بزرگواران ، این تهدیدات را خیلی بیشتراز آنچه تصور می شود جدی گرفته اید وبه فکر مقابله با آن وخنثی نمودنشان هستید .


  ضمن عرض سلام وادب واحترام به شما کاندیداهای محترم اصولگرا در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، در حوزه انتخابیه شهرستان بهبهان وآرزوی موفقیت برای شما عزیزان ، واما بعد ؛ حسب وظیفه شرعی وانقلابی وملی ، نکاتی را درباب انتخابات ورسالت علوی مکتب پرفروغ وبی غروب اصولگرایی ، وضرورت فوق العاده ایجاد وحدت بین شما بزرگواران ،  باستحضار شما خوبان وواجدین شرایط شرکت در انتخابات 7 اسفند 94 که شهروندان گرامی حوزه انتخابیه شهرستان بهبهان هستند می رسانم .


  اولین نکته که در حقیقت یک سوال بدون جوابی است که در ذهن اکثریت قریب اتفاق جامعه ارزشی وولایی وجمعیت اصولگرایان حوزه انتخابیه شهرستان بهبهان ؛ جای خشک کرده و انها را آزار می دهد ، این است که ، چطور شما عزیزان ، که می بایست  بهتر ودقیق تر از هر کس دیگری ، نسبت به اوضاع واحوال سیاسی حوزه انتخابیه وچگونگی چیدمان وترکیب فکری کاندیداهای مطرح در این شهرستان آگاه ومسلط باشید ، وهمچنین شرایط حساس سیاسی کشور وطمع دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی به خروجی انتخابات اسفند 94 را درک نموده باشید ، نتوانستید کاندیدای اصلح واعلم انقلابی را دربین خود شناسایی وبه جامعه معرفی وخودتان هم تمام قد در حمایت از فرد اصلح انقلابی وارد عمل شوید . تا از تکرار شکست تلخ انتخابات ریاست جمهوری دهم که ناشی از عدم وحدت وائتلاف کاندیداهای اصولگرا ، حول محور یک نفر اصلح واعلم انقلابی بود جلوگیری شود . ودگر باز اصولگرایان این خطه از خاک مقدس ایران اسلامی  فریاد یالیتنی سر ندهند وتلخ کام ودشمن شادنشوند؟؟؟!!!


  حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرموده اند:

  «هر کس خود را بر قومی مقدم بدارد (پیشوایی آنها را بر عهده بگیرد) در حالی کهبداند در بین آن ملت فاضل تر (و شایسته تر) از او (برای آن کار) وجود دارد، آن شخص به خدا و رسول و جمیع مسلمانان خیانت کرده است [1]»


  رهبرکبیروفقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) فرموده اند :

  « امروز سرنوشت اسلام و سرنوشت مسلمین در ایران و سرنوشت کشور ما به دست ملت است و اگر مساحمه کنند در این امر، اهمال کنند، نروند رای ندهند مسئولیت متوجه خود آنهاست عیناً، و اگر بروند و در تشخیص مساحمه نکنند و اشخاص متعهد مسلم کسانی که برای کشور و اهالی کشور ارج قائل هستند کسانی که نمی خواهند زمام امور کشور ما به دست چپ بیفتد یا به دست راست بیفتد، این اشخاص را چنان چه تعیین کنند به تکلیف خودشان عمل کرده اند و اگر چنان چه مسامحه در این امر کنند و آنها پیش ببرند و شما ساکت باشید تمام مسئولیت متوجه شماست »  [2]


   بنابراین نظر به اهمیت وحساسیت فوق العاده موضوع مورد بحث ، وضرورت ایجاد وحدت ، از شما عزیزان سوال می شود : آیا شما از نقشه دشمنان وطمع آنان به خروجی انتخابات اسفند 94 بی خبرهستید ؟ که مطمئناً بیشتر از نگارنده اطلاع دارید واحساس مسئولیت هم می کنید .


  آیا شماتهدیدات دشمنان ودیکته های انگلیسی وحمایت های مثلث شوم سران فتنه خارجی از اصلاح طلبان را شوخی گرفته اید ؟ بدون شک شما بزرگواران ،  این تهدیدات را خیلی بیشتراز آنچه تصور می شود جدی گرفته اید وبه فکر مقابله با آن وخنثی نمودنشان هستید .


  ایا شما از عده وعِده خود مغرور شده اید ؟ که امیدوارم هرگز چنین نباشد .

  بالاخره چرا شما وحدت را جدی نگرفته اید ؟

  به نظر می‌رسد حکایت ما در این انتخابات، شبیه حکایت شکست مسلمانان در ابتدای غزوه حنین است که خداوند در موردش فرمود :

  «إِذْ أَعْجَبَتْکُمْ کَثْرَتُکُمْ فَلَمْ تُغْنِ عَنکُمْ شَیْئًا وَضَاقَتْ عَلَیْکُمُ الأَرْضُ بِمَا رَحُبَتْ [3]»

  هنگامی که تعداد نفراتتان شما را مغرور کرد، پس این کثرت، هیچ مشکلی از شما را حل نکرد و زمین با همه گشودگی‌اش، بر شما تنگ شد 

  علی ایحال بنابرآنچه گذشت ملتمسانه وعاجزانه استدعا می شود :

  « تا دیرنشده برای رضای خدا و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ، و جلوگیری غمگین ومحزون شدن فرزند زهرای اطهر حسین زمان امام خامنه ای عزیز ، و همچنین برای پیشگیری ازهررفتن و پایمال شدن خون شهدای گرانقدرمان ، وصیانت از اصول وآرمانها وارزش های مقدس انقلاب اسلامی و ایضاًجلوگیری از پیروزی کاندیداهای مورد حمایت مثلث شوم سران فتنه خارجی ، و ممانعت ازبرآورده شدن آرزوی روباه پیر استعمار ، انگلیس خونخواروداعش پرور ، و جلوگیری از افتادن انقلاب اسلامی به دست نا اهلان ، و پیشگیری ازچشاندن مزه تلخ شکست به کام مادران شهدا وخانواده ایثارگران وجامعه اصولگرایی و نجوا نکردن فریاد یالیتنی در جامعه حول یک نفراصولگرای اصلح بین خودتان چهارنفراصولگرای بزرگوار وبصیر وانقلابی به وحدت برسید . و سپس هرسه نفرتان تمام قد وبا جان ودل از اصلح مورد نظر حمایت کنید ومطمئن باشید که مردم هم این ایثار وفداکاری واحساس مسئولیت انقلابی شمارا با دل وجان پاس داشته واز فرد مورد نظرتان جانانه حمایت خواهند کرد . »

  الاحقر سید مختار موسوی

   


  [1] الحياة با ترجمه احمد آرام، ج‏2، ص: 5861ـ

  [2]  (( امام خمینی (ره)، صحیفه نور، ج ۱۲، ص ۶.))

  3ـ قرآن کریم سوره نوبه ایه 25

  تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴:۳۰ | یکشنبه, ۲ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C13

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.