Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 5.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 1
 • مدیر مسئول "عصر بهبهان" در واکنش به اظهارات توهین آمیز یک مدیر :

  این فرد بیش از آنچه که حرف زیادی میزند ، کار کند / " عصر بهبهان " جعبه سیاه همه اتفاقات سیاسی شهرستان است

  عصر بهبهان : " عصر بهبهان " جعبه سیاه تمام اتفاقات تلخ و ناگوار سیاسی شهرستان است که اگر بازگشایی شود چه بسا روی دیگر سکه نمایان شود .  عصر بهبهان ؛ اخیرا شنیده شده در جمعی با حضور چند تن از مسئولین شهرستان،  مطالب توهین آمیزی از زبان افرادی ، نسبت به رسانه عصر بهبهان مطرح شده است که لازم است مواردی در خور افاضات حضرات اینجا عنوان شود.

  نخست آنکه " عصر بهبهان تنها " یک کانال نیست که یک رسانه ریشه دار و تاثیر گذار است که بر همگان مبرهن است و کانال منتسب به آن بخشی از مجموعه تحریریه است لذا با احدی بر سر تضییع حقوق مردم و منافع شهر عقد اخوت نبسته است و همچنان ایستاده است.

  دوم آنکه " عصر بهبهان " جعبه سیاه تمام اتفاقات تلخ و ناگوار سیاسی شهرستان است که اگر بازگشایی شود چه بسا روی دیگر سکه نمایان شود و برای این مهم در شرایط ضرور از هیچ کس ابایی نخواهیم داشت.

  سوم اینکه،  جناب مدیر هزار چهره به جای حرف زدن های مکرر و چرخش های منفعت طلبانه بهتر است به فکر مشکلات روستاها و بخش ها باشد که امروز با مشقت گذران زندگی میکنند ، اگر دو پروژه آسفالت طرح هادی ملی ، را از افتخارات خود میدانند،  بدانند که مردم از همه چیز آگاهند و میدانند آنچه را که باید بدانند!

  در پایان متذکر میشویم اگر دست از تفرقه افکنی و سیاه نمایی برنداشتید،  مجبور میشویم بسیاری از حقایق تلخ را به مردم و مسئولین بازگو کنیم .

  در این مجال به سبب سفارش برخی مکرمین دلسوز شهر ، از بردن نام افراد خودداری کردیم اما به مجرد تکرار این گفتارهای منسوخ ، عریان تر سخن میکنیم .

  تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳:۵۰ | دوشنبه, ۲۸ / اسفند / ۱۳۹۶
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.