Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  رژه موتور سواران در میان خیل عزاداران/ بهبهان شهری که معضلاتش پایانی ندارد!

  عصر بهبهان : یک شهروند معترض در گفتگو با خبرنگار ما با انتقاد شدید از مدیریت ترافیک شهری در این شب ها گفت : همه مسئولین از این وضعیت بغرنج آگاهی دارند اما چرا محدودیت ایجاد نمیکنند چرا خانواده ها باید هنگام ترک تکایا و حسینیه ها با جولان موتور سواران مخل نظم مواجه شوند ، معلوم است برنامه ای ندارند !


  به گزارش عصر بهبهان ، شاید اکثر قریب به اتفاق مسئولین و کاندیداهای انتخابات شورای شهر و نمایندگی مجلس ، مسئله مدیریت ترافیک شهری را در دستور کار خود قرار داده بودند و حتی از لحاظ هندسی و تئوری برنامه ریزی کردند اما هیچ یک از طرح های مذکور تاکنون برای ساماندهی وسائل نقلیه پیاده سازی نشده است.


  موتور سوارانی که گاه و بیگاه مسیر های پیاده رو و معابر پرتردد عابران را برای خودنمایی و انجام امور محوله خود برمیگزینند تاکنون هیچ محدودیت و قاعده ای آنها را از ادامه این نابسامانی منع نکرده است و مسئولین عزیز همچنان نظاره گر این معضل لاینحل هستند ، لاینحل به این سبب که هیچ اقدامی موثری از سوی مدیریت شهری نشده است.


  اما این پایان ماجرا نیست و این لشکر موتور سوار پا را کمی فراتر نهاده و در شب های سوگواری سرور و سالار شهیدان در دهه اول با تاخت در میان عزاداران تکایا و هیئات صحنه های تاسف باری را رقم زدند تا همچنان موجبات نارضایتی مردم سوگوار از این قضیه فراهم باشد.

  در یکی از سریال های معضلات این روزهای شهر بهبهان اتفاقی است که شب گذشته در مسیرهای منتهی به امامزاده فضل ، محل کاروانسرا و گود چهک رخ داد ، اتفاقی که اعتراضات زیاد سوگواران را به همراه داشت  ، ویراژ راکبان موتور سیکلت ها در میان انبوه مردمی که در حال برگشت به خانه ها بودند اما انگار مدیریت شهری چشمان خود را بر این معضلات بسته است و حتی حاضر نیست با دادن اطلاعیه و ایجاد محدودیت های تردد از حجم آن بکاهد .


  یک شهروند معترض در گفتگو با خبرنگار ما با انتقاد شدید از مدیریت ترافیک شهری در این شب ها گفت : همه مسئولین از این وضعیت بغرنج آگاهی دارند اما چرا محدودیت ایجاد نمیکنند چرا خانواده ها باید هنگام ترک تکایا و حسینیه ها با جولان موتور سواران مخل نظم مواجه شوند ، معلوم است برنامه ای ندارند !


  قابل توجه مسئولین منتقد به برخی اخبار مرتبط با انتقادهای مردمی !!!      

  تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸:۴۴ | جمعه, ۱ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.