Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  خبرهای مویرگی از فاز دو بیدبلند !

  عصر بهبهان : شهروندان بهبهانی که همچنان مترصد اخبار خوش از بزرگترین پروژه گازی کشور هستند ، گاه و بیگاه خبرهای جسته گریخته ای از گوشه کنار معادلات آنها را بهم زده و یا امیدوار به آینده نزدیک کرده است.


  به گزارش عصر بهبهان ، از زمانی که بحث راه اندازی دوباره فاز دوم پالایشگاه گاز بیدبلند در فضای رسانه ای منتشر شد تحلیل ها و کارشناسی های متفاوتی از اتفاقات آینده این پروژه بزرگ شنیده شد.

  برخی افراد از مسئولین گرفته تا کسانی که اطلاعات نسبی از وضعیت این پروژه داشتند ،  به دلایل مختلفی سعی در ایجاد موجی مثبت و یا  منفی در اذهان عموم داشتند که البته بارها این نظریات بی پایه و اساس خنثی شد.


  حال بعد از گذشت دو سال از اولین اظهارات مسئولان گازی کشور مبنی بر راه اندازی قریب الوقوع این فاز عظیم گازی ، خبرهای تازه های از استقرار دستگاهها و وسائل مورد نیاز شرکت های مجری تاسیسات اساسی  به گوش میرسد که در این راستا نباید از تلاش های بی وقفه نماینده کنونی شهر در پیگیری  امورات عملیاتی ، مالی و اجرایی  فاز دو گذشت.


  بنا به اهمیت موضوع طی صحبت هایی که با یکی از مهندسین شرکت سهیم در این پروژه داشتیم ، آبان ماه 94 به احتمال زیاد کارهای مقدماتی جهت چرخش غلطک روند اجرایی این شرکت انجام خواهد شد که با این تفسیر باید منتظر بود و دید آیا این گفته ها شباهتی به اظهارات پیشین ندارد یا اینکه فاز دو ابزاری برای پیشبرد اهداف سیاسی خواهد بود.  

  تاریخ انتشار: ۲۳:۳۹:۱۸ | یکشنبه, ۲۶ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.