Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • نمایندگان شوش، شادگان، دزفول، خرمشهر، شوشتر، اندیمشک، دشت آزادگان و رامهرمز مشخص شدند/ رقابت در اهواز، مسجدسلیمان و ماهشهر به دور دوم کشیده شد/ خبرهای غیر رسمی از مجلس خبرگان

  عصر بهبهان : مردم شهرستان‌های شوش، شادگان، دزفول، شوشتر، رامهرمز، خرمشهر و اندیمشک نمایندگان اصولگرا را راهی مجلس کردند و در اهواز رقابت به دور دوم کشیده شد.


  به گزارش عصربهبهان به نقل از رهیاب ، با آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رای از شب گذشته تاکنون، مردم شهرستان‌های دزفول، اندیمشک، شادگان، خرمشهر، شوشتر، رامهرمز و شوش نمایندگان خود را شناختند.

  در حوزه انتخابیه دزفول، عباس پاپی زاده بالنگان دوباره منتخب مردم این شهر شد و توانست در رقابت با اصلاح طلبان پیروز شود. در حوزه انتخابیه اندیمشک هم مانند پیش بینی‌های انجام شده، فریدون حسنوند به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان شد.

  سید راضی نوری، که مواضعش سبب افزایش علاقه مردم به او شده بود، دوباره توانست با کسب 37 هزار و 764 رای به عنوان منتخب مردم به مجلس راه یابد. حجت الاسلام ناصری نژاد نیز منتخب مردم شادگان شد؛ ناصری نژاد بیش از 35 هزار رأی کسب کرد.

  در حوزه انتخابیه شوشتر سهراب گیلانی توانست در رقابتی سخت سید محمد سادات ابراهیمی، نماینده فعلی شوشتر را شکست دهد و به‌عنوان نماینده این شهر راهی مجلس شود. منتخب مردم در حوزه رامهرمز و رامشیر هم اقبال محمدیان بود که توانست در رقابت با شمس الله بهمئی نماینده فعلی این حوزه بیشترین آرا را کسب کند.

  در حوزه خرمشهر نیز علی‌رغم اینکه مطورزاده توانسته بود بسیاری از مردم را همراه کند اما عبدالله سامری بود که با کسب بیشترین آرا به عنوان متخب مردم شناخته شد. ساعدی هم به عنوان منتخب مردم دشت آزادگان و هویزه راهی بهارستان شد.

  برخی از خبرهای غیر رسمی نیز از پیروزی ضرغامی در حوزه بهبهان وجود دارد که تاکنون مورد تأئید قرار نگرفته‌اند. در اهواز هم با توجه به حضور چهره‌های شاخص و پراکندگی آرا انتخابات به دور دوم کشیده شد که نام 3 کاندیدای اصولگرا و 3 کاندیدای اصلاح طلب در این لیست به چشم می‌آید.

  انتخابات در حوزه‌های مسجدسلیمان و ماهشهر به دور دوم کشیده شد. حبیب آقاجری و گلمرادی در ماهشهر و علیرضا ورناصری و ظاهریان در مسجدسلیمان حائز بیشترین آراء شدند.

  بنا بر اخبار رسیده نتایج خبرگان نیز آیت الله موسوی جزایری، آیت الله کعبی، آیت الله حیدری، آیت الله شفیعی، آیت الله فرحانی و آیت الله احمدی شاهرودی به عنوان 6 نماینده خوزستان در خبرگان انتخاب شدند.

  این خبر لحظه به لحظه به روز می‌شود...

  تاریخ انتشار: ۱۳:۴۷:۵۳ | شنبه, ۸ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.