Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • روایتی جدید از دیدار پوتین با رهبری

  عصر بهبهان : نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحل گوهر دین را در کشور متجلی کردند و کشور را از دستان سلطه خارج کردند.


  "زاکانی روایتی جدید از دیدار پوتین با رهبری

  علیرضا زاکانی" نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامی داشت شهدای عملیات مروارید نیروی دریایی ارتش، اظهار داشت: هزاران درود و سلام به شهیدانی که زنده هستند و همه چیز خود را فدای اسلام کردند و ایستادن تا انقلاب پیروز شود، انقلابی که به تعبیر امام راحل انفجار نور بود.


  وی با بیان اینکه، در زمان انقلاب اسلامی، کشور یک گروه سلطه‌گر و گروه دیگر سلطه‌پذیر داشت، افزود: امام راحل گوهر دین را در کشور متجلی کردند و سرنوشت کشور را به دست مردم سپردند بعد از پیروزی انقلاب تا زمان حاضر نیز گروه سلطه‌ستیز در کشور به وجود آمد و در جهان اسلام دو نمود آمریکایی وجود دارد یک نمود به محوریت عربستان و نمود دیگر به رهبریت ترکیه است.

  این نماینده مجلس تاکید کرد: عربستان و ترکیه هم‌اکنون در آتشی که خود برپا داشته‌اند می‌سوزند ولی اسلام رشد می‌کند.

  زاکانی درباره دیدار اخیر رئیس جمهور روسیه با مقام معظم رهبری اظهار داشت: پوتین وقتی به دیدار رهبر معظم انقلاب رفت به ایشان اعلام کردند که فرصت محدود است و باید به سالن اجلاس سران برود ولی پاسخ داد که جلسه دیدار با مقام معظم رهبری مهتر از آن جلسه است و در اولین دیدار رئیس جمهور روسیه با مقام معظم رهبری، پوتین اظهار داشت که همسر من مسیحی است و من هر چه درباره مسیح شنیده ام را در رهبر شما دیده‌ام.

  وی افزود: جایگاه کنونی ایران در منطقه و در جهان به خاطر چهار مؤلفه ویژه‌ای است که در ایران وجود دارد و اگر به آن‌ها به دقت بنگریم باعث افزایش سرعت ما می‌شود. اولین مؤلفه وعده الهی و کمک خداست که شامل حال مردم ایران شده است چون ملت ما بر حق هستند و پرچم حق نیز در دستان مقام معظم رهبری قرار دارد. منطق درست و اثر‌گذار اسلام دومین مؤلفه است که در این زمینه متأسفانه مدعی‌های زیادی وجود دارد که به این مؤلفه دقت نمی‌کنند ولی نگاه ما به بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری است که نگاهی اجتهادی دارند.

  وی در ادامه سخنانش افزود: اگر امروز ایران خلاهای اسلام را در دنیا پر نکند ترکیه و عربستان این کار را می‌کنند و دشمن سازی می‌کنند سومین مؤلفه هدایت‌های خاص امام زمان (عج) است که شامل حال ایران شده که در طول این هدایت مفتخر به بهره مندی از مقام معظم رهبری و قبل از ایشان امام راحل بودیم که طبق گفته غربی‌ها مقام معظم رهبری یک ابر مرد است که تمام نقشه‌های آن‌ها را خنثی می‌کند اگر ما در مسیر حق باشیم و حتی اگر قافل شویم شن‌های بیابان ما را نجات خواهند داد آخرین مؤلفه مردم ایران و در بالاترین درجه خانواده شهدا هستند که باعث شده‌اند ایران به این اقتدار دست یابد که حتی امام راحل  و مقام معظم رهبری هم به این مسئله اذعان کردند.

  زاکانی در بخش پایان سخنانش اظهار داشت: وقتی این ویژگی‌ها با هم جمع شد از ایران یک کشور قدرتمند ساخت و به همین جهت آمریکا هم امروز به دنبال آن است که به سمت ایران بیاید، نیروی دریایی در زمان دفاع مقدس با داشتن حداقل امکانات کمر دشمن را در دریا شکست چون نیرو‌های متعهد آن با تمام توان به دفاع از ایران اسلامی پرداختند و امروز نیز جوانان نیروی دریایی با همان روحیه و انگیزه به کار خود ادامه داده و راه شهدا را دنبال خواهد کرد.

  تاریخ انتشار: ۱۳:۵۰:۵۷ | جمعه, ۶ / آذر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.