Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • اینستاگشت؛ امیر مهدی ژوله و دخترش/ بهنوش بختیاری بر سر مزار شهدا/ بازیگران زن در مراسم ختم پدر اکبر عبدی


  - امیر مهدی ژوله و دخترش

  امیر مهدی ژوله  عکسی از خود به همراه دخترش گندم در اینستاگرامش منتشر کرد:

  اینستاگشت؛

  2- بهنوش بختیاری بر سر مزار شهدا

  بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

  اینستاگشت؛

  3- کودکان یزدی

  حمید جانی پور در صفحه اینستاگرامش عکسی از چند کودک یزدی منتشر کرد:

  اینستاگشت؛

  4- بازیگران زن در مراسم ختم پدر اکبر عبدی

  نسرین مقانلو با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

  دیشب منزل آقای(اکبر عبدی) با همکارانم برای دیدن ایشان و خانوادهشان . روح پدرتان شادباد

  عمو اکبر:امیدواریم که سالیان سال سلامت باشید.

  اینستاگشت؛

  5- جوانی علی یونسی

  محمد صادق صالحی منش استاندار سابق قم عکسی قدیمی در کنار علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در اینستاگرامش منتشر کرد:

  اینستاگشت؛

  6- چرخه ی زندگی ادامه دارد

  فاطمه زیوری هم این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

  چرخه ی زندگی ادامه دارد ...
  با تمام بی تفاوتی ها ، سختی ها ، رنج ها ،و لذت های تولد یک کودک ناتوان .... که مدت ها بعد به پیری میرسد و بار دیگر ناتوان ...

  اینستاگشت؛

  7- تشکر مهراب قاسم خانی از سرهنگ خیلدار

  مهراب قاسم خانی نویسنده و فیلمنامه نویس در صفحه اینستاگرامش از سرهنگ خیلدار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست  تشکر کرد:
  تشكر كردن كار خيلى خوبيه. مخصوصاً وقتى يه مقام يا مسئولى به خواسته مردم توجه ميكنه و بهشون احترام ميذازه به نظرم بايد قدرش رو دونست و تشويقش كرد. پس من از طرف خودم تشكر ميكنم از جناب سرهنگ خيلدار، فرمانده يگان

  حفاظت محيط زيست كه بلافاصله بعد از انتشار فيلم آزار يه سگ بى گناه، اون هيولايى كه مسببش بوده رو دستگير كردند.

  اینستاگشت؛

  8- به راستی چه کسی شرمنده است

  اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

  به راستی چه کسی شرمنده است؟
  می دانید که بنای کار دولت یازدهم بر سیاسی کاری و پاسخگویی به تخريب كنندگان بي انصاف نیست اما گاهی اوقات اظهارنظرهای مغرضانه ای طرح می شود که نه تنها نسبتی با نقد ندارد بلکه نوعی پریشان گویی است و هر انسان منصفی از شنیدنش متاثر می شود از جمله این که به تازگی از دولت خواسته شده به خاطر عدم انتشار گزارش سه ماهه در خصوص یک شاخص اقتصادی شرمنده باشد!

  اینکه مسئولان بابت رفتار ناشایست خود شرمنده شهروندان باشند محل خدشه نیست با این حال در هفدهمین همایش ملی معرفی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز به صراحت گفتم اگر قرار به شرمندگی باشد چه کسانی باید شرمنده باشند.

  افرادی باید شرمنده باشند که بی حساب و کتاب خرج کردند و بدهی هایی بزرگ بر عهده دولت بعد قرار دادند و یک دولت به معنای واقعی بدهکار تحویل دادند. شرمندگی برای کسانی است که 22 میلیارد دلار در 17 ماه از پولهای کشور را به بهانه ی واهی جلوگیری از نوسانات قیمت ارز به استانبول و دبی برده و فروختند كه نه تنها از نوسانات ارز جلوگيري نكردند كه وضع ارز به مراتب بدتر شد.

  کسانی باید شرمنده باشند که بابک زنجانی درست کرده و دکل نفتی گم کردند، ده ها فساد در کشور شکل داده و فساد را نهادینه کردند. موضوع واقعا خیلی روشن است و به نظرم افرادی که آدرس غلط می دهند را نباید جدی گرفت.

  اینستاگشت؛

  9- قانون کامیون حمل زباله

  پرویز پرستویی این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

  یه روز سوارتاکسی شدم که برم فرودگاه درحین حرکت ناگهان یه ماشین درست جلوی ما از پارک اومد بیرون. راننده تاکسی هم محکم زد رو ترمز و دقیقا به فاصله چندسانتیمتری از اون ماشین ایستاد. راننده مقصر، ناگهان سرشو برگردوند طرف راننده تاکسی وشروع به داد و فریاد کرد. اما راننده تاکسی فقط لبخند زد وبرای اون شخص دست تکون دادوبه راهش ادامه داد. توی راه به راننده تاکسی گفتم: شما که مقصر نبودید و امکان داشت ماشینتون هم آسیب شدید ببینه و ما هم راهی بیمارستان بشیم. چرا بهش هیچی نگفتید؟ اینجا بود که راننده تاکسی درسی به من آموخت که تا آخر عمر فراموش نمیکنم. گفت: قانون کامیون حمل زباله.

  گفتم: یعنی چی؟ و توضیح داد: این افراد مانند کامیون حمل زباله هستن. اونا از درون لبریز از آشغالهایی مثل؛ ناکامی،خشم، عصبانیت، نفرت و... هستند. وقتی این آشغالها دراعماق وجودشان تلنبار میشه یه جایی برای تخلیه احتیاج دارن و گاهی اوقات روی شما خالی میکنند. شما به خودتان نگیرید، فقط لبخندبزنید، دست تکان دهید، برایشان آرزوی خیرکنید. و ادامه داد: حرف آخراینکه آدمهای باهوش اجازه نمی دهند که کامیونهای حمل زباله، روزشان را خراب کنند.

  اینستاگشت؛

  10- تحریم های نفتی

  حمید بعیدی نژاد عضو تیم مذاکره کننده هسته ای این عکس را به همراه شعری از سهراب سپهری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد:

  يكي از تحريمهاي اصلي ظالمانه عليه ايران تحريم عليه صادرات نفت ايران بود كه باعث شد از حداقل حدود هفت سال پيش صادرات نفت ايران از دو و نيم ميليون بشكه بتدريج كاهش و از چهار سال پيش به يك ميليون كاهش پيدا كند و اگر تفاهم هسته اي نبود باز هم به سير نزولي خود ادامه ميداد. اولين مقاصد تحريم نفت ايران اروپا بود كه صادرات نفت ايران به آن كشورها در چند سال گذشته به صفر رسيد.

   متاسفانه سهم كاهش سهام بازار ايران را سريعا رقباي ايران بويژه عربستان گرفتند و حالا هم كه به دهانشان مزه كرده است قصد رها كردن آنرا ندارند. عربستان امروز بيش از ده ميليون بشكه نفت در روز صادر ميكند كه سهم يك ميليوني ايران در برابر آن بسيار ناچيز است. اما فارغ از مسائل مختلف ايران قصد دارد بازار خود را از دست رقبا بگيرد و اين كار آساني هم نيست و تلاش وافري ميخواهد.

  خوشبختانه قدم اول را ايران محكم برداشت و روز گذشته بعد از چند سال اولين محموله هاي نفت ايران در سه محموله به ارزش چهار ميليون تن به مقصد اروپا صادر گرديد. اين صادر كردن نفت به اروپا نتيجه يك كار منسجم و پيگير در دوره مذاكرات و پس از آن بود كه خوشبختانه عملياتي شد. براي آغاز دوباره صادرات نفت چند كار لازم بود انجام گيرد:

  ١- لغو تحريم ثانويه آمريكا بر صادرات نفت ايران،
  ٢- لغو تحريم اروپا بر واردات نفت ايران،
  ٣- لغو تحريم ثانويه آمريكا و اروپا بر حمل نفت ايران توسط نفتكشهاي بين المللي،
  ٤- لغو تحريم ثانويه آمريكا و اروپا بر بيمه نفتكش هاي نفتي،
  ٥- لغو تحريم اتحاديه شركتهاي بيمه معروف به پي اند آي در آمريكا و اروپا كه بيمه نفتكش هاي نفتي در برابر حوادث غير مترقبه در دريا را بر عهده دارند.
  عليرغم آنكه همه اين موارد براي صادرات نفت ايران به اروپا لازم بودند هر يك از اين موارد بطور جداگانه به تلاشهاي منسجم و كار دقيق نيازمند بوده اند كه به لطف الهي با كار مذاكراتي فشرده در سطوح سياسي و فني با آمريكا و اروپا نهايي شدند.

  قصد ايران آنست كه در دو مرحله صادرات نفت خود را ابتدا با پانصد هزار بشكه افزايش به يك و نيم ميليون بشكه در روز برساند. بازاريابي نفت البته در اين مقطع از وضعيت بازار خود پيچيدگيهاي زيادي دارد كه همين اقدامات اخير نشان از زحمات متخصصين ما و اشتياق اروپا به از سرگيري كار با ايران دارد.

  اینستاگشت؛

  تاریخ انتشار: ۰۲:۲۲:۰۸ | سه شنبه, ۴ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.