Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 6
1 1
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  فوری : زیبا کلام مردم انقلابی بهبهان را تندرو خواند !

  عصر بهبهان : زیبا کلام گفت: قبل از سخنرانی در رامهرمز نیز بنا بود که یک سخنرانی در مسجد بهبهان به جهت حمایت از محمودرضا ضرغامی نامزد ائتلاف اصلاح‌طلبان این شهر برگزار شود که این مراسم نیز با حمله نیروهای تندرو و خودسر برای دقایقی متوقف شد.


  به گزارش عصر بهبهان ، مردم انقلابی بهبهان از اجرای سخنرانی غیر قانونی صادق زیبا کلام صادق زیباکلام که اظهارات عجیب و غریبش شهره خاص و عام است، در مسجد جامع این شهر ممانعت کردند تا نشان دهند بهبهان هنوز پای آرمان های انقلاب مانده است اما وی در مصاحبه ای پس از این اتفاق مردم با تعصب بهبهان را تندور خطاب کرد.

   

  زیباکلام در گفت‌وگو با «رویداد 24»  گفت: عصر چهارشنبه حسب قرار قبلی با شورای ائتلافی اصلاح‌طلبان استان خوزستان بنا بود که در ستاد انتخاباتی آقای شمس‌الله بهمئی، نامزد این ائتلاف در شهر رامهرمز سخنرانی کنم اما به هنگام ورود به شهر، نیروی انتظامی از حضور من در محل سخنرانی جلوگیری کرد.


  وی درباره علت جلوگیری نیروی انتظامی از حضورش در ستاد انتخاباتی ائتلاف اصلاح‌طلبان، توضیح داد: نیروی انتظامی به من اعلام کرد که به دلیل متشنج بودن فضای عمومی شهر، شورای تأمین خواستار آن شده تا از ورود سخنرانان و همراهان ایشان به شهر جلوگیری شود و نیروی انتظامی بنده و سایر همراهان را به بیرون شهر هدایت کند.


  او با تاکید بر اینکه "هماهنگی‌های قبلی برای انجام سخنرانی انجام گرفته و مراسم مجوزهای لازم را از مسئولان ذی‌ربط دریافت کرده بود"، به حادثه مسجد بهبهان نیز اشاره کرد و گفت: قبل از سخنرانی در رامهرمز نیز بنا بود که یک سخنرانی در مسجد بهبهان به جهت حمایت از محمودرضا ضرغامی نامزد ائتلاف اصلاح‌طلبان این شهر برگزار شود که این مراسم نیز با حمله نیروهای تندرو و خودسر برای دقایقی متوقف شد.  زیباکلام ادامه داد: هنوز دقایقی از سخنرانی من در مسجد نگذشته بود که از پنجره‌های پشتی مسجد، عده‌ای به سمت سخنران که من بودم و همچنین برخی از حاضران در مراسم سنگ پرتاب کردند که خوشبختانه به کسی آسیب نرساند، جز آنکه برای دقایقی این مراسم متوقف ماند.


  وی ، حوادث بهبهان و رامهرمز را بی‌ارتباط با یکدیگر ندانست و گفت: فرمانده نیروی انتظامی رامهرمز یکی از دلایلی که برای جلویگری از ورود من به شهر عنوان کرد دقیقاً همین مسأله بود که شورای تأمین به جهت تکرار این حوادث در رامهرمز، تصمیم به چنین اقدامی گرفته است.


  این اظهارات در حالی مطرح میشود که سخنرانی زیبا کلام فاقد مجوز قانونی از سوی نهادی ذیربط بود و همین عامل باعث جابجایی زمان و مکان سخنرانی شد.

  تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸:۰۶ | پنجشنبه, ۶ / اسفند / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C6

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.