Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • ره آورد شیطانی ماهواره /

  پسران دختر نما قصه تلخ این روزهای شهر / وقتی آرایش پسران در بهبهان ممنوع نیست !

  عصر بهبهان : در فرایند رشد بدحجابی،که لباس‌های تنگ و چسبان و شلوارها و آستین‌های کوتاه، مدهای جدید بدحجابی شدند، علاوه بر زنان، برخی مردان هم بی‌نصیب نماندند و آرایش‌های زنانه را برای خود برگزیدند.


  به گزارش خبرنگار اجتماعی عصر بهبهان ، پیش از این همواره سۆالی در ذهن مردان پرسه می‌زد که چرا خانم‌ها برای خروج از خانه زمان زیادی را صرف می‌کنند در حالی‌که خودشان نیز امروز به دردی مشابه، دچار شده‌اند و ساعت‌ها برای آرایش ابرو و فرم دادن به موهای سر و صورت، وقتشان را روبروی آینه صرف می‌کنند.

  در فرایند رشد بدحجابی،که لباس‌های تنگ و چسبان و شلوارها و آستین‌های کوتاه، مدهای جدید بدحجابی شدند، علاوه بر زنان، برخی مردان هم بی‌نصیب نماندند و آرایش‌های زنانه را برای خود برگزیدند، آرایش ابرو، موهای بلند و مدل‌های گروه‌های رپ و شیطان پرست‌ها، لباس‌های تنگ و بدن‌نما و برخی شلوارهای گشادی که هر لحظه امکان افتادن آن وجود دارد و البته در این مسیر گوی سبقت را از زنان ربوده‌اند!


  این روزها پیراهن‌های مردانه، آب رفته و فاق شلوارها یا بی‌نهایت کوتاه و یا بیش از اندازه بلند شده است، لباس‌هایی که خارج از سایز متعادل هستند. استفاده از علائم و نشانه‌ها، شبه‌مردان را رنگ و لعابی خشن‌تر داده است،آرایشگاه‌های مردانه این روزها تمام خدمات آرایشگاه‌های زنانه را ارائه می‌کنند از اصلاح ابرو تا رنگ و مش مو.


  انسان حتی از جاری ساختن این جمله بر زبان شرمش میگیرد ، که واقعا چه شده که جوانان این مرز و بوم یک راه شیطانی در پیش گرفته اند و روز به روز این امر در حال عادی شدن است و برای متولیان فرهنگی این شهر اتفاق زیاد مهمی جلوه نمی دهد.


  آیا واقعا اینجا بهبهان است ؟


  یکی از آرایشگاه های مردانه بهبهان که به قول مشریان نامی برای خودش دست و پا کرده بود قرار بود اصلاح موی من را انجام دهد ، ازدحام جوانان و افراد کم سن و سال تعجبم را برانگیخته بود ،چرا که یک آرایشگاه با این همه مشتری در بهبهان سابقه نداشت.


  دو یا سه نفر جلوتر از من آماده اصلاح بودند تا اینکه یکی از نوجوانانی که روز گذشته در همین آرایشگاه اصلاح کرده بود با عصبانیت وارد شد و جمله ای گفت که کل سیستم بدنم هنگ کرد ، همین طور که داشتم به این فرد نگاه میکردم با پرخاش به آرایشگر گفت : همه میگن ابروهام را درست ورنداشتی ، من ناراضی ام !!


  یک لحظه پیش خودم فکر کردم آیا واقعا اینجا بهبهان هست ، شک کرده بودم در شهر با اصالت و شهید پرور بهبهان هستم ، اما باید باور میکردم اینجا دارالمومنین بهبهان است و آرایش مردان اینجا تخلف نیست اصلا ممنوع نیست !


  آرام از مغازه بیرون زدم و خیل جوانانی که پس از آرایش ابرو از مغازه بیرون میزدند را به نظاره نشستم اما مسئله جالب تر ، ادعای فرد آرایشگر که با تمام وقاحت رو به مشتریان گفته بود : شما توی بهبهان بگردید اگر بهتر از من در اصلاح ابرو پیدا کردید ، در این مغازه را می بندم ، درد این بی توجهی را دو چندان کرد.


  از آنجایی که سولاریوم، برداشتن زیر ابرو، خالکوبی و تتو در آرایشگاه مردانه ممنوع است ، اما انگار هیچ نظارتی در این خصوص تاکنون به صورت جدی صورت نگرفته است و این مسئله به سادگی هر چه تمامتر در حال عادی شدن است.


  مصداق روشن این قضیه برای کسانی که به دنبال صحت موضوع هستند ، آرایشگاههایی است که با سراغ گرفتن از چند جوان براحتی در سطح شهر پیدا خواهید کرد و همچنان این عمل شیطانی را پیاده میکنند.


  مع الوصف در انتظار پاسخ و پیگیری جدی مسئولین نظارتی در این قضیه هستیم تا بیش از این شاهد شیوع این عمل منع شده در اسلام نباشیم .


  تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲:۱۹ | سه شنبه, ۲۶ / خرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.