Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • متن برجام باید به دقت توسط کارشناسان بررسی شود

  عصر بهبهان : استاندار خوزستان گفت:اینکه شورای امنیت غنی سازی ایران را به رسمیت شناخته نقطه قوت خوبی است ولی بازهم باید موارد جزئی توسط کارشناسان بررسی شود تا تمام زوایای برجام مشخص شود.


  به گزارش رهیاب،دکتر عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان در گفتگو با خبرنگار اهوازنوین درخصوص متن برجام و مذاکرات هسته ای گفت : در شرایطی که منطقه و  جهان دارد  رسیدن به جمع بندی و تنظیم پیش نویس متن توافق هسته ای اتفاق خوبی است اما نباید از این مساله غافل شد که طرف مقابل دشمن است و باید تمامی موارد بادقت موشکافی شود تا در آینده مشکلی برای کشور پیش نیاید.

  مقتدایی ادامه داد: اینکه شورای امنیت غنی سازی ایران را به رسمیت شناخته نقطه قوت خوبی است ولی بازهم باید موارد جزئی توسط کارشناسان بررسی شود تا تمام زوایای برجام مشخص شود.

  استاندار خوزستان  در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص ارزیابی شرایط اقتصادی کشور در دوران پسا تحریم اظهار کرد : با برداشته شدن تحریم ها به تنهایی گامی در راستای حل مشکلات اقتصادی برداشته نخواهد شد لذا مسئولین کشور باید مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری با استفاده از فرصت های پیش آمده پس از دوران تحریم ،اقتصاد مقاومتی را که تنها راه برون رفت و بی نیازی کشور در شرایطی مشابه شرایط چندسال تحریم است را در پیش بگیرند.

  وی با اشاره به منابع خدادادی استان خوزستان گفت :در استان خوزستان از ابتدای کار توجه زیادی به اقتصاد مقاومتی داشتیم و در بحث استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای تولیدی و خدماتی درون استان جزو استان های پیشرو بودیم که موفقعیت های بسیار خوبی چه در بخش خدمات و چه دربخش پیمانکاری به وجود آمد که  امسال نیز برای رفع موانع و مشکلات بخش صنعت در شهرک های صنعتی گام خواهیم برداشت.

  مقتدایی ضمن اعلام ادامه مسیر اقتصاد مقاومتی در استان خوزستان چه در شرایط بهبود یافته پس از رفع تحریم ها و چه در شرایط تحریم گفت : استان خوزستان ظرفیت های فراوانی دارد که ما باید از این ظرفیت ها استفاده کنیم،بطور کلی صنعت دولتی استان غالبا از نفت ،پتروشیمی، پالایشگاه ها و هفت بنادر فعال در سطح استان  است.

  وی ادامه داد :همه اینها ظرفیت هایی است که ما در برنامه های خود به آنها از جمله موارد موثر در توسعه اقتصاد مقاومتی در استان نگاه می کنیم.

  تاریخ انتشار: ۱۹:۳۳:۲۸ | دوشنبه, ۵ / مرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.