Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 2
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  واکنش برخی چهره ها به برگزاری همایش اصلاح طلبان در بهبهان!/ همایشی با چاشنی چند صدایی !

  عصر بهبهان : در حالی که قرار بود سران اصلاح طلب خوزستان با برگزاری همایش های مختلف در شهرستانها وحدت از بین رفته را دوباره به این ارودگاه برگردانند اما یک روز از این همایش نگذشت که صدای برخی چهره های مطرح این حزب از نحوه برگزاری نشست اخیر انتقاد کردند.  به گزارش عصر بهبهان ، عدم اقبالی  که اگرچه درباره برخی از چهره‌ها با عناوینی مثل حضور در سفر و یا عدم آگاهی از نشست مذکور توجیه شد اما ناگفته پیداست که عدم حضور در این سطح معدود از تعداد و رفتارهایی مثل تخریب برخی شخصیت های مورد تایید نظام و تمجید از برخی چهره ها ی مخدوش  در این همایش همگی نشان از یک پیام خاص دارد و آن پیام بی تردید حاکی از دلسردی مشهود از این جریان خاص است .


  در حالی که قرار بود سران  اصلاح طلب خوزستان با برگزاری همایش های مختلف در شهرستانها وحدت از بین رفته را دوباره به این ارودگاه برگردانند اما یک روز از این همایش نگذشت که صدای برخی چهره های مطرح این حزب از نحوه برگزاری نشست اخیر انتقاد کردند.


  واکنش ها به این نشست نه تنها به مخالفان این جریان محدود نشد بلکه افرادی شناخته شده از جنس همین تفکر همایش مذکور را هیچ گاه در قامت اصلاح طلبان این شهرستان و استان مشاهده نکردند و عواملی چون عدم حضور و دعوت از بزرگان و صاحب نظران این حزب را از دلایل اصلی به رسمیت نشناختن این گونه همایش ها قلمداد کردند.


  شایان ذکر است دو تن از فعالان سیاسی مطرح اصلاح طلب بهبهان در یک نشست خصوصی از برگزاری این همایش ابراز نارضایتی کردند و به هیچ وجه حاضران در این نشست را نمایندگان این جریان ندانستند و حضور خود را در این همایش صرفا به خاطر برخی مسائل پیرامون حزب توجیه کردند.


  گفتنی است هفته گذشته مراسمی  تحت عنوان همایش اصلاح طلبان و کارگزاران بهبهان برای اولین بار در این شهرستان  برگزار شد که با استقبال سرد مدعوین مواجه شد.  

  تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲:۱۱ | یکشنبه, ۲۶ / مهر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C2

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.