Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  از اعطای لقب " امیر کبیر " تا حمایت یک مسئول از کاندیدای خاص!

  عصر بهبهان : با نزديك شدن انتخابات كم‌كم بازار فعاليت‌هاي سياسي و حزبي گرم مي‌شود و نشانه‌هاي انتخاباتي شدن فضاي سياسي شهر بهبهان روز به روز بيشتر از گذشته آشكار مي‌شود.


  به گزارش عصر بهبهان ، با نزديك شدن انتخابات كم‌كم بازار فعاليت‌هاي سياسي و حزبي گرم مي‌شود و نشانه‌هاي انتخاباتي شدن فضاي سياسي شهر بهبهان روز به روز بيشتر از گذشته آشكار مي‌شود.

  در این میان برخی کاندیداها که از مدت ها پیش با حضور در محافل مختلف عمومی و خصوصی اقدام به تبلیغات پنهانی و یارگیری سیاسی کردند ، به شدت میکوشند تا از سایر نفرات حاضر در صحنه عقب نمانند و از هر حربه ای برای جلب توجه سیاسی استفاده کنند.

   برخی اتفاقات رخ داده ماههای گذشته در حوزه انتخابیه بهبهان قابل تامل است که خواندن آن خالی از لطف نیست :


  اعطای لقب " امیر کبیر " به یکی از کاندیداهای حاضر در صحنه


  در یک اتفاق جالب ، گروهی در فضای مجازی تحت عنوان هواداران ... تشکیل شده است که در صدد جذب افراد مختلف به حمایت  می پردازن ود با اعطای لقب " امیر کبیر " به کاندیدای مورد نظر خود ، پا به عرصه تبلیغات در فضای مجازی نهادند .

  از نکات قابل توجه در خصوص این کاندیدا این است که طرفداران و حامیان با بحث و جدل سیاسی بر سر مسئله بومی و غیر بومی بودن به شدت در حال مجادله هستند.  عرض اندام با خودروهای لوکس در محافل


  مسئله ای که امروز به شدت نگاههای مردم را به خود جلب کرده است حضور سه الی چهار کاندیدای حوزه انتخابیه بهبهان در مناسبت ها با خودروهای لوکس و آخرین مدل است .

  این مسئله که از نگاه سیاسی نمیتواند حائز اشکال  باشد لکن تحلیل های گوناگونی را برای قشر غالب شهرستان که از طبقه کم درآمد هستند به وجود آورده است.

  کاندیداهایی که امروز با شعار محرومیت زدایی و تقسیم عادلانه منابع پا به عرصه سیاسی گذاشته اند ، حضور در میان مردم را با خودروهای لوکس برگزیدند.  حمایت پنهانی یک مسئول از یک کاندیدا

   
  در حالی که حمایت کلیه مدیران دستگاههای اجرایی ، نظارتی و امنیتی از کاندیداهای انتخابات مجلس کاملا ممنوع است اما یکی از مسئولین بارها با حضور در جمع های مختلف سیاسی و غیره اقدام به جلب نظر مردم در انتخاب کاندیدای مورد نظر خود کرده است.

  این مسئله در حالی رخ می دهد که شاید بیشتر مردم و مسئولین از موضع آشکار وی آگاهی دارند.  بن بست نشست دو کاندیدای هم طایفه

  بر اساس گزارشات رسیده دو تن از کاندیداهای حوزه انتخابیه بهبهان که گذشته ساکن روستا بودند و از یک طایفه محسوب میشوند همچنان اصرار به بقاء در رقابت انتخاباتی هستند.

  گفته ها حاکی از آن است یکی از این دو هدف از حضور خود را در انتخابات معروف شدن اعلام کرده است.


  ادعای یک کاندیدا در پیروزی قطعی انتخابات آینده مجلس

  گفتنی است یکی از کاندیداها که قضیه رد صلاحیت آن نیز محتمل است در یکی از محافل اعلام کرده که همه کاندیداها بیهوده در حال فعالیت هستند چرا که پیروز قطعی انتخابات آینده بنده هستم.  ایجاد صفحه شخصی در شبکه های موبایلی


  در جدیدترین فعالیت های انتخاباتی تعدادی از افراد حاضر در صحنه با بکارگیری کاربر خبره اقدام به راه اندازی صفحه هواداران و پیج های شخصی در شبکه های هوشمند موبایلی کردند.

   جالب اینجاست کاربر مدیریت مطالب منتشره صفحات این کاندیدا با خود را به عنوان شخص کاندیدا معرف یکرده است و هر روز پاسخگوی مخاطبان میباشد.

  البته برخی ها قبلا با راه اندازی سایت و نشریه در این راه گام برداشتند.  تعیین اعضای کابینه ستاد انتخاباتی و تنظیم برنامه های قابل طرح در آینده


  شنیده ها حاکی از تعیین اعضای ستاد انتخاباتی یک کاندیدا بدون در نظر گرفتن مسئله رد یا تایید صلاحیت میباشد که در واپسین ایام فرا روی رقابت بزرگ سیاسی در حال شکل گیری است.

  گویا یکی از کاندیداها که قبلا از نظر اقبال مورد توجه مردم بود هم اکنون به دلایل حضور چند چهره سیاسی دیگر از حضور در نشست های وی سرباز زده اند .

  در همین راستا علاوه بر تعیین محتمل اعضای ستاد انتخاباتی ، محل استقرار ستاد در شهرستان را مورد ارزیابی قرار داده اند .  تشکیل تیم پیمانکار و متمول جهت همراهی در مناسبت ها


  حضور تعدادی از پیمانکاران و متمول در کنار یکی از کاندیداها در مراسمات مختلف از دیگر شگردهای این روزهای ایام انتخابات است که تقریبا چیزی شبیه حرکات نماینده سابق بهبهان هست .

  شاید اکثر قریب به اتفاق این حلقه متمول برای اولین بار است که در فضای سیاسی ورود کرده اند اما بنا به مصالح آینده خود سعی در همراهی و اعمال هزینه کرد با کاندیدای مورد نظر خود دارند.

  این شگرد که در بهبهان از مدتهاست مرسوم شده است علی الظاهر رویه ای مورد وثوق عموم قرار گرفته است.


  کاندیداهایی که در نقش " خیر " ظاهر میشوند


  امروز هر ترفندی که بتواند نظر مردم را به خود جلب کند در اولویت برنامه های کاندیداها قرار میگیرد که نقش آفرینی در قالب " خیر " از جمله آنهاست.

  شاید تا دیروز این کاندیداها وقتی دعوت نامه ای از سوی انجمن ها یا موسسات نیکوکاری دریافت میکردند به هر بهانه ای از حضور در جلسات مذکور سرباز میزد اما در آستانه انتخابات شاهد دست به جیب شدن برخی از این افراد هستیم.

  این مسئله که کاملا برای مردم روشن و قابل تحلیل است ، چهره ظاهری آنها را به مردم معرفی میکند.

   
   

  تاریخ انتشار: ۱۹:۰۳:۰۵ | جمعه, ۱۳ / آذر / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.