Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 4
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • گزارش /

  برگزاری اردوی مختلط دانشجویان یک دانشگاه در بهبهان ! + عکس

  عصر بهبهان : یکی از دانشگاههای مطرح بهبهان به بهانه آشنایی دانشجویان با قدمت و طبیعت این شهر اقدام به راه اندازی اردوی مختلط کرد.


  به گزارش عصر بهبهان ، علیرغم تاکیدات موکد مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد تحولات شاخص فرهنگی و دوری از اعمال و رفتارهای متضاد با ارزش های اسلامی در دانشگاههای کشور ، مدیریت اردویی یک دانشگاه مطرح در بهبهان اقدام به راه اندازی اردوی مختلط با هدف معرفی قدمت و طبیعت این شهر کرد.


  اقدام یاد شده در حالی رخ می دهد که حتی از نظر آئین نامه ماده 11 دستور العمل اردوهای دانشجویی دانشگاهها و موسسات اموزش عالی خلاف مقررات مراکز علمی محسوب میشود و بارها به صراحت ، مسئولین وزارت علوم بر پرهیز مدیران دانشگاهها از اقدام مذکور تاکید کردند.


   
  در همین راستا چندی پیش محمد فرهادی وزیر علوم ، پس از بیان دغدغه مقام معظم رهبری از وضعیت فرهنگی دانشگاهها در این خصوص اذعان کرد :   برخی از فرمایشات رهبر انقلاب توصیه‌های جدی درباره مسائل فرهنگی دانشگاه‌ها بود، اینکه دانشگاه محل علم، تحقیق و فرهنگ است و چه چیزهایی مصداق مسائل فرهنگی نیست.  فرهادی درباره برگزاری اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها گفت: درباره اردوهای مختلط بخشنامه کردیم. بارها هم به مسئولان دانشگاه توصیه کردیم اردوی مختلط نداشته باشند. ما اردوی مختلط نداشتیم و نخواهیم داشت.


  حرکت غیرموجه این دانشگاه علیرغم فعالیت های تحسین برانگیز تربیتی و فرهنگی در سالهای اخیر مسلما بر خلاف جهت منویات مقام معظم رهبری در خصوص مسائل فرهنگی دانشگاههاست که میطلبد متولیان این قبیل اقدامات غیر ارزشی ، از رویه کنونی به شدت پرهیز کنند. 

     

  تاریخ انتشار: ۲۱:۱۲:۱۵ | یکشنبه, ۲۴ / آبان / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  نظر دهی MOD_AMC_HAS_C4

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.