Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • فرماندار بهبهان:

  بخش زیدون الگوی شهرستان بهبهان است /شهرداری از چاههای نفت و گاز زیدون منبع درآمدی ایجاد کند

  عصر بهبهان : فرماندار بهبهان تاکید کرد: شهرداری ها باید سعی کنند منابع جدیدی برای درآمد زایی خلق کنند و از توانمدی های داخلی خود استفاده کنند.


  به گزارش عصر بهبهان ،  حسین ملک‌خدایی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه شهردار سردشت زیدون اظهار کرد: یکی از بخش های مستعد شهرستان بهبهان که دارای قابلیت ها و پتانسیل های خوبی در شهرستان می باشد بخش زیدون است.

  وی با بیان اینکه این که در بخش مراجعات در شهرستان بهبهان بخش زیدون کمترین مراجعات را پیرامون مشکلات بخش دارد افزود: دلایلی که مردم خوب و فهیم بخش زیدون کتر به فرمانداری مراجعه می کنند امنیت واشتغال و استعداد های خوب این بخش است.

  فرماندار بهبهان اضافه کرد: شهرداری ها باید سعی کنند منابع جدیدی برای درآمد زایی خلق کنند و از توانمدی های داخلی خود استفاده کنند.

  ملک‌خدایی خاطرنشان کرد: کارهای روزمره شهرداری که در پیش روی است نباید باعث عقب افتادگی شهر باشد و با مدیریت و منبع جدید پایدار برای شهرداری شهر را باید در همین راستا توسعه داد.

  وی با اشاره به اینکه تجربیات خوب شهردار سابق سردشت زیدون که بعنوان شهردار نمونه استان طی 14 سال تلاش زحماتی را متحمل نمودند یادآور شد: جهت توسعه و رونق شهری و زیبا سازی مبلمان شهری باید سعی شود ورودی شهر سردشت از میدان ورودی تا کارخانه روغن نباتی دو طرفه و به صورت بلوار طراحی و ساخته شود.

  فرماندار بهبهان با بیان اینکه شهر سردشت هم مرز با بنادر می باشدافزود: یکی از موقعیت های خوب این شهر نزدیک بودن به بندرگاه ها می باشد که می توان با احداث یک بازارچه مرزی رونق اقتصادی خوبی به این منطقه داد.


  ملک خدایی خاطرنشان کرد: یکی از مناطقی که از نظر ذخایر زیر زمینی مانند گاز و نفت دارای چاه های زیادی است بخش زیدون است که می تواند منبع درآمد خوبی برای شهرداری باشد.


  وی ادامه داد: شورای شهر و شهرداری با وحدت و همبستگی و همکاری و تعامل می توانند شهر سردشت را الگوی استان خوزستان قرار دهند.


  فرماندار بهبهان ضمن اشاره به اینکه بخش زیدون برای شهرستان بهبهان از هر لحاظ الگو است تصریح کرد: قالبیت های مهم این شهر و نیروهای با استعداد و پتانسیل های فراوان این شهر را بعنوان الگوی شهرستان بهبهان همیشه شناخته و معرفی شده است.
   

  تاریخ انتشار: ۰۰:۱۳:۱۳ | جمعه, ۲ / مرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.