Print Friendly Version of this page pdf
نظرها: 0
0 0
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • در گفتگو با عصر بهبهان مطرح شد /

  انتقاد شدید امام جمعه جایزان از مدیریت آب بهبهان / فاضلاب شهری و زایشگاه بهبهان را به مسیر آب شرب جایزان وارد کرده اند/ مسئولین پاسخ دهند!

  عصر بهبهان : حجت الاسلام والمسلمین محمدی فخر اظهار داشت : اسنادی وجود دارد که مدیریت آب و فاضلاب شهر بهبهان ، آب های آلوده خارج شده از زایشگاه و فاضلاب شهری را به کانال آب شرب شهر جایزان هدایت کرده اند و هیچ کس هم در این زمینه پاسخگو نیست.


  به گزارش عصر بهبهان ، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محمدی فخر با انتقاد شدید از مسئولین شهرستان بهبهان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : اسنادی وجود دارد که مدیریت آب و فاضلاب شهر بهبهان ، آب های آلوده خارج شده از ساختمان زایشگاه و فاضلاب شهری را به کانال آب شرب شهر جایزان هدایت کرده اند و هیچ کس هم در این زمینه پاسخگو نیست.

  وی با اشاره به وضعیت نامناسب آب شرب منطقه جایزان تصریح کرد : چگونه می توان پذیرفت آب های آلوده یک شهرستان برای رفع الودگی محیط زیست به مسیری هدایت شود که در آن آب شرب مردم یک شهر دیگر را تحت تاثیر قرار دهد ، حال آنکه مردم آن شهر خود در تامین آب آشامیدنی در وضعیت نامطلوبی قرار دارد.

  امام جمعه جایزان که زمان زیادی از انتصابش در امامت جمعه این شهر نمیگذرد به شدت به وضعیت آب آشامیدنی این منطقه انتقاد دارد ابراز داشت :  این مشکل بزرگ را تا لحظه آخر و تا رفع کامل آن پیگیری خواهم کرد و حقوق مردم شهر جایزان را از سهم آب رودخانه مارون خواهیم گرفت.

  گفتنی است شهر جایزان از توابع شهرستان امیدیه در مسیر رودخانه مارون قرار دارد و تنها راه تامین آب شرب روستاهای این منطقه از این حوزه میباشد که بنا به شنیده ها در حال حاضر این آب آشامیدنی از وضعیت مناسبی برخوردار نیست.

  امید است مدیریت آب و فاضلاب شهر بهبهان نسبت به مشکل مطروحه از طریق همین پایگاه خبری توضیحات لازم را ارائه نمایند.

  تاریخ انتشار: ۲۱:۰۸:۴۵ | دوشنبه, ۴ / خرداد / ۱۳۹۴
  اشتراک گذاری

  دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

  Leave a reply

  نام:: فیلد اجباری.
  آدرس رایانامه: غیر فعال
  وبسایت::
  دیدگاه: فیلد اجباری.