• نظرها: 0
 • تاریخ انتشار: ۰۷:۱۲:۴۶ | چهارشنبه, ۲۹ / خرداد / ۱۳۹۲
 • در ایران
 • توسط عصر بهبهان
 • نمایش ها: 730
 • (رتبه فعلی 0.0/5 ستار ها) تمامی آرا: 0
 • Print Friendly Version of this pageچاپ Get a PDF version of this webpagePDF

پیام‌های تبریک شخصیت‌هایی که صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 را تبریک گفتند


در پی صعود مقتدرانه دلیرمردان تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2014 برزیل شخصیت‌های مختلف این رویداد مهم را به جامعه ورزش کشور و مردم غیور ایران اسلامی تبریک گفتند.


پیام‌های تبریک شخصیت‌هایی که صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 را تبریک گفتند

در پی صعود مقتدرانه دلیرمردان تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2014 برزیل شخصیت‌های مختلف این رویداد مهم را به جامعه ورزش کشور و مردم غیور ایران اسلامی تبریک گفتند.

به گزارش عصر بهبهان، در حالي تيم ملي فوتبال کشورمان مقتدرانه تيم فوتبال کره جنوبي را درهم کوبيد و به جام جهاني 2014 برزيل صعود کرد که  مقامات کشورمان با صدور پيام‌هاي جداگانه اين پيروزي را تبريک گفتند.

 

متن پيام تبريک محمود احمدي‌نژاد به نقل از پايگاه اطلاع رساني رئيس‌جمهور به شرح زير است:

 

"بسم الله الرحمن الرحیم

صعود مقتدارنه و دلنشین به جام جهانی فوتبال که با تلاش خستگی ناپذیر و غیرت و هوشمندی جوانان عزیز و برومندمان بدست آمد را به ملت بزرگ و به ویژه ورزشکاران سربلند میهن صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

 

این اتفاق مبارک یک بار دیگر بر شایستگی های جوانان و ملت سربلند صحه گذاشت و نوار افتخاآفرینی قهرمانان ورزشی ما را طولانی تر و درخشان تر کرد.

 

ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران و مربیان از خداوند منان برای همگان سلامتی و عزت و موفقیت تحت عنایات امام عصر (ع)مسئلت دارم.

 

برافراشته باد پرچم و نام و یاد ایران

 

محمود احمدی نژاد".

 

متن پيام تبريک علي لاريجاني به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني مجلس شوراي اسلامي به شرح زير است:

 

"صعود افتخارآفرین و غرورانگیز جوانان غیور تیم ملی فوتبال در عرصه رقابت‌های مقدماتی انتخابی جام جهانی 2014 برزیل موجب شور و شعف ملت شریف و بزرگ ایران شد.

 

در حالی که مردم آگاه ایران در روز جمعه 24 خرداد با خلق حماسه سیاسی جهان را متحیر خویش ساختند، فرزندان غیرتمند ملت بار دیگر شکوه و عظمت این کشور بزرگ را در حماسه‌ای دیگر رقم زدند.

 

جوانان قوی‌تن و قوی‌دل جمهوری اسلامی ایران که مفتخر به صعود تیم کشورمان در این رقابت‌ها شدند، شادی و سرور به همراه جشن پیروزی را در جای‌جای کشور پهناورمان به ارمغان آوردند.

 

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک پیروزی درخشان، صعود تیم ملی به مسابقات جام جهانی فوتبال سال 2014 برزیل به ملت بزرگ ایران، جامعه ورزشی کشور و مسئولان، مربیان و کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، امیدوارم جوانان سرافراز کشورمان در تمامی عرصه‌ها و رقابت‌ها پیروز و موفق باشند.

 

علی لاریجانی

 

رئیس مجلس شورای اسلامی"

 

 

 در پيام تبريک حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني رئيس جمهور منتخب ملت ايران نيز امده است:

 

صعود سرافرازانه تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2014 برزیل مایه مباهات و خرسندی همه ایرانیان و آنانی است که به سربلندی ایران و ایرانی می‌اندیشند، شد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحاني رئيس جمهور منتخب ملت ايران در ادامه این موفقیت ارزشمند را به ملت بزرگ ایران ، جامعه ورزشی کشور و ورزشکاران و ورزش‌دوستان صمیمانه تبریک گفت.

 

حجت‌الاسلام و المسلمين دکتر حسن روحانی رئيس جمهور منتخب ملت  تاکید کرد: اطمینان دارم این موفقیت مقدمه‌ای برای پیروزی‌های بزرگتر و حضور مقتدرانه ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها خواهد بود.

 

وی در پایان متذکر شد: اینجانب نیز خود را در شادی ملت بزرگ ایران سهیم دانسته و برای یکایک ایرانیان درعرصه‌های گوناگون عزت‌آفرینی آرزوی بهروزی و سعادت دارم.

 

 

پیام تبریک رئیس مجمع تشخیص مصلحت به مناسبت صعود تیم ملی فوتبال به مسابقات جام جهانی  2014 برزیل

 

در پیام آیت‌الله هاشمی آمده است: پیروزی غرور آفرین و صعود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را به مسابقات جام جهانی 2014 برزیل به مردم ورزش دوست، جوانان با احساس، زحمتکشان تیم و بویژه بازیکنان با تعصب تبریک می‌گویم و مانند همه ایرانیان در این جشن ملی شادمانم.

 

خدا را شکر که این حماسه ورزشی در پیوند زمانی با آن حماسه سیاسی، خوشحالی ملی و تحیر جهان از ایرانیان را برای خلق اتفاقات شگفت انگیز، تکمیل کرد.

 

امیدوارم با برنامه و استفاده از کارشناسان و تمرین های علمی و عملی، شاهد تداوم پیروزی های بیشتر در همه رشته های ورزشی در میادین بین الملی باشیم.

 

پیام تبریک محمدرضا عارف به مناسبت صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2014 برزیل

 

متن پیام به این شرح است: پیروزی غرورآفرین و شوق‌برانگیز تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار با کره جنوبی که منجر به راهیابی به جام جهانی2014 برزیل شده است، باعث خوشحالی و مسرت‌ مردم عزیز کشورمان گردید.این پیروزی در ایامی که ملت ایران حماسه‌ساز 24 خرداد شده‌اند، دوچندان ارزشمند است.

 

اینجانب ضمن تبریک این پیروزی به بازیکنان، کادر فنی تیم و ملت شریف ایران، امیدوارم در ادامه رقابت‌ها شاهد استمرار موفقیت‌های پرنشاط تیم فوتبال کشورمان باشیم.

 

 

رئیس کمیته فوتبال مجلس هم طی پیامی صعود تیم ملی به جام جهانی را تبریک گفت

 

در این پیام آمده: بار دیگر جوانان رشید و دلاور جمهوری اسلامی ایران سرافرازانه و با اقتدار به موفقیتی درخشان و پرشکوه دست یافتند که جان و دل ملت را شاد و مشعوف ساخت.

 

صعود غرورآفرین تیم ملی فوتبال کشورمان به رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل که در پی تلاش و قدرت‌نمایی این قهرمانان به‌دست آمد، بیانگر این حقیقت روشن است که جوانان سربلند ایران می‌توانند با اراده مصمم خود و با تمسک به خداوند متعال به هر موفقیتی دست یابند و توانمندی خلق هر حماسه‌ای و در هر آوردگاهی را خواهند داشت.

 

حالا پس از خلق حماسه سیاسی حضور در انتخابات ریاست جمهوری که با مشارکت ملت بزرگ ایران به‌دست آمد و جشن ملی را به دنبال داشت. یکبار دیگر جوانان تیم ملی فوتبال با نقش‌آفرینی و پیروزی خود شور و شعف را در دل مردم به‌وجود آوردند که این اتفاق مبارک را در خور و سزاوار تجلیل می‌دانم.

 

اینجانب ضمن تبریک این پیروزی درخشان به ملت بزرگوار ایران و مسئولان، مربیان، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال، امیدوارم کلیه جوانان کشورمان در تمامی رقابت‌ها و نیز در عرصه زندگی سربلند و پیروز باشند.

 

در پیام دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت صعود غرور آفرین به جام جهانی 2014 برزیل آمده است:

 

خبر مسرت بخش صعود قهرمانان تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران مایه سربلندی و ایجادکننده موجی از شادی و خوشحالی در بین هم میهنان عزیز گردید. این خرسندی و پیروزی بزرگ هنگامی مضاعف می‌شود که هنوز از حماسه سیاسی و جشن حضور ملت ایران چند روزی سپری نشده است. خداوند منان را بر این لطف شاکریم و از درگاه احدیت تداوم این پیروزی‌ها را خواستاریم.

 

سرباز همیشگی ملت ایران خود را در این خوشحالی و سرور شریک دانسته و این صعود مقتدرانه را خدمت مقام معظم رهبری، ملت عزیز ایران، به ویژه بازیکنان، مدیران و کادر فنی تیم ملی فوتبال تبریک عرض می‌نماید. امید است که در سایه الطاف حق تعالی شاهد درخشش بیش از پیش و حضوری در خور نام ایران اسلامی در جام جهانی 2014 برزیل باشیم و این برد ارزشمند مقدمه‌ای برای پیروزی‌های آینده عرصه ورزش ایران باشد.

 

محسن رضائی

28 خرداد 1392

 

در پیام تبریک اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ملت به مناسبت پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر تیم کره جنوبی و صعود به رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل آمده است:

 

راهیابی افتخارآمیز و شجاعانه جوانان دلاور تیم ملی فوتبال به رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل‌ موجب خوشحالی و مسرت گردید؛ این قهرمانان امروز حماسه دیگر را برای همه دوستداران نظام رقم زدند و به یقین سفیران ملت ایران در انتقال پیام دوستی و مودت در عرصه رقابت‌های جام جهانی خواهند بود.

 

ما اعضای هیئت رئیسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تبریک پیروزی درخشان صعود مقتدرانه تیم ملی به مسابقات فوتبال جام جهانی 2014 برزیل به ملت رشید ایران، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، امیدواریم جوانان سرافراز کشورمان در همه زمینه‌ها سربلند و پیروز باشند.

 

محمدرضا تابش هم با صدور پیامی صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی را تبریک گفت

 

در پیام نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی آمده است: صعود مقتدرانه ملی‌پوشان عزیزمان به مسابقات جام جهانی 2014 برزیل دل‌های مردم مومن و خداجوی ایران را شادمان کرد و استعدادهای نهفته در ضمیر جوانان ایرانی را به منصه ظهور رسانید و مکمل جشن پیروزی در انتخابات غرورآفرین دوره یازدهم ریاست‌جمهوری شد و نشان داد که اعتماد به جوانان و به خودباوری رساندن آن‌ها می‌تواند در همه عرصه‌ها شورآفرین و معجزه‌گر باشد.

 

امید آن که شاهد تداوم پیروزی‌های ملت غرورآفرین ایران در سایر عرصه‌ها نیز باشیم.

 

این پیروزی را به ملت پرافتخار ایران و همه دست اندرکاران امر تبریک می‌گویم.

 

محمدرضا تابش

 

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی

 

شهردار تهران نیز در پیام تبریک خود به مناسبت صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی عنوان کرد:

 

امروز بار دیگر برگ دیگری بر کتاب پرافتخار ایرانیان افزوده شد و جوانان با غیرت این سرزمین در عرصه ورزش دل همه ملت ایران را شاد کردند و حماسه‌ای دیگر آفریدند.

 

بنده به سهم خود این پیروزی بزرگ و صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی برزیل را به این عزیزان حماسه آفرین و ملت غیور این سرزمین پهناور تبریک و شادباش می‌گویم؛ امید آنکه برگ‌های زرین دیگری به افتخارات این ملت افزوده شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.

اشتراک
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon